Victron Inverter Phoenix 24/3000

Kód: VICTRON-PHOENIX-24-3000
Neohodnotené
€893 €744,17 bez DPH
Skladom (5 dní)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Menič má čistý sínusový výstup, ktorý poskytuje vysoký špičkový výkon a výnimočnú účinnosť. Kombináciou vysokofrekvenčných a sieťových technológií ponúka výhody oboch svetov.

Detailné informácie

Podrobný popis

SinusMax - špičkové inžinierstvo

Prispôsobené pre profesionálne aplikácie v širokom spektre. Tieto meniče sú navrhnuté tak, aby poskytovali skutočný sínusový výstup s optimalizovanou účinnosťou, čo zaručuje špičkový výkon bez kompromisov. Využívajú hybridnú HF technológiu, vyznačujú sa kompaktnými rozmermi, ľahkou konštrukciou a schopnosťou bez námahy napájať akúkoľvek záťaž.

  • Na dosiahnutie vyššieho výkonu možno paralelne zapojiť až 6 meničov. Napríklad šesť 24 V 5000 VA jednotiek môže dodať 24 kW / 30 kVA výstupného výkonu.
    Možná je aj prevádzka v trojfázovej konfigurácii, čím sa rozširuje rozsah potenciálnych aplikácií.

Extra štartovací výkon

Jednou z výnimočných vlastností technológie SinusMax je jej výnimočne vysoký štartovací výkon. Na rozdiel od bežnej vysokofrekvenčnej technológie dokáže SinusMax bez problémov zvládnuť náročné zaťaženie. Vďaka tomu sú meniče mimoriadne vhodné na napájanie náročných zariadení, ako sú chladiace kompresory, elektromotory a iné podobné spotrebiče.

Automatický prenosový spínač:

Ak je potrebný automatický prenosový spínač, odporúčame namiesto neho použiť striedač/nabíjačku MultiPlus. Tieto výrobky sú vybavené už integrovaným spínačom a funkciu nabíjačky MultiPlus možno v prípade potreby deaktivovať. Vďaka veľmi krátkemu času prepnutia, ktorý je kratší ako 20 milisekúnd, môžu počítače a iné elektronické zariadenia počas prechodu plynule pokračovať v prevádzke, čím sa zabezpečí nepretržité napájanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Fotovoltika
Hmotnosť: 18 kg
Stupeň krytia (IP): IP21
Komunikácia: VE.Bus
Nominálne napätie: 230 V
Dĺžka: 218 mm
Šírka: 258 mm
Výška: 362 mm
Výkon: 3000 W
Značka: Victron Energy
Battery Voltage: 24 V

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz