Victron MultiPlus 24/3000/70-16

Kód: VICTRON-MULTIPLUS-24-3000-70-16
Neohodnotené
€1 220 €1 016,67 bez DPH
Skladom (5 dní)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

V súlade so svojím názvom predstavuje zariadenie MultiPlus spojenie meniča a nabíjačky v jednom prepracovanom balení. Medzi jeho nespočetné funkcie patrí pravý sínusový menič, adaptívne nabíjacie funkcie, hybridná technológia PowerAssist a množstvo integračných funkcií, ktoré vyhovujú požiadavkám viacerých systémov.

Názov je definovaný:
Nominálne napätie batérie/výkon/nabíjací prúd domácej batérie-prevodový spínač (A)

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Jedinečná funkcia PowerAssist

MultiPlus slúži ako ochrana proti preťaženiu z obmedzeného zdroja striedavého prúdu, ako je generátor alebo pobrežné napájanie. Spočiatku sa nabíjanie batérie automaticky zníži, aby sa zabránilo preťaženiu. Ak preťaženie pretrváva, zariadenie MultiPlus vykoná sekundárne opatrenie doplnením výkonu generátora alebo pobrežného napájania energiou čerpanou z batérie, čím sa zníži zaťaženie obmedzeného zdroja striedavého prúdu.

  • Neprerušované napájanie striedavým prúdom (funkcia UPS)

Počas výpadku siete alebo pri odpojení pobrežného napájania alebo napájania z generátora sa okamžite zapojí menič integrovaný v zariadení Multi a plynulo prevezme napájanie pripojených záťaží. Tento prechod sa uskutoční s pozoruhodnou rýchlosťou, za menej ako 20 milisekúnd, čím sa zabezpečí, že počítače a iné elektronické zariadenia zostanú v prevádzke bez akýchkoľvek výpadkov.

  • Prakticky neobmedzený výkon vďaka paralelnej prevádzke


Až šesť zariadení Multis je možné prepojiť paralelne, aby sa zvýšil ich výkon. Okrem toho je možná trojfázová alebo delená prevádzka. Konkrétne informácie o tom, ktoré modely ponúkajú možnosť paralelného zapojenia, trojfázového zapojenia a rozdelenia fáz, nájdete v našich technických listoch.

  • Vzdialené monitorovanie a ovládanie


Po spárovaní so zariadením GX, ako je Cerbo GX, získate možnosť monitorovať a ovládať zariadenie Multi a systém(-y) buď lokálne (LAN), alebo vzdialene cez internet odkiaľkoľvek na svete. Toto je možné vykonať pomocou bezplatnej aplikácie VRM a webovej stránky portálu VRM. Prístup je možný z rôznych zariadení vrátane telefónov, tabletov, notebookov a osobných počítačov s viacerými operačnými systémami. Úroveň ovládania je rozsiahla, umožňuje úpravy vášho Multi a dokonca automatizáciu úloh, ako je spustenie záložného generátora, čím ponúka komplexné riešenie na efektívnu správu vášho systému.

Dodatočné parametre

Kategória: Fotovoltika
Hmotnosť: 18 kg
Stupeň krytia (IP): IP20
Komunikácia: VE.Bus
Nominálne napätie: 230 V
Dĺžka: 218 mm
Šírka: 258 mm
Výška: 362 mm
Výkon: 3000 W
Battery Voltage: 24 V
Rated Battery Charge Current: 70 A
Transfer switch: 16 A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz