Victron GlobalLink 520

Kód: VICTRON-GLOBALLINK-520
Neohodnotené
€226 €188,33 bez DPH
Skladom (5 dní)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024

GlobalLink 520 umožňuje prepojenie medzi vzdialeným systémom Victron alebo jednotlivými produktmi a VRM, online portálom vzdialenej správy Victron. Pomocou VRM môžete monitorovať aktuálnu aj historickú prevádzku systému vrátane parametrov, ako je napätie batérie a stav nabitia, z ktoréhokoľvek miesta na svete. Najlepšie zo všetkého je, že VRM je úplne zadarmo a ponúka pohodlný vzdialený prístup a možnosti správy.

Detailné informácie

Podrobný popis

- Inteligentné zariadenie a VE.Priama podpora: Pripojte až 10 inteligentných produktov Victron pomocou BLE a dvoch káblových zariadení VE.Direct.

- Monitorovanie VRM: Monitorovanie stavu nabitia batérie, spotreby energie, zberu energie z fotovoltaiky, generátora a siete alebo kontrola meraní teploty. Sledujte výstrahy a vykonávajte diagnostické kontroly.

- Podpora RuuviTag: Tieto snímače sa pripájajú prostredníctvom BLE a ľahko sa nastavujú prostredníctvom aplikácie VictronConnect. Všetky údaje, ako napríklad teplota, vlhkosť a atmosférický tlak, budú k dispozícii priamo v systéme VRM.

- Podpora vlastných SIM kariet.

- Jednoduchá montáž a konfigurácia: GlobalLink 520 je možné namontovať na stenu. Funkcia Bluetooth umožňuje rýchle pripojenie a jednoduchú konfiguráciu prostredníctvom našej aplikácie VictronConnect.

Dodatočné parametre

Kategória: Fotovoltika
Hmotnosť: 0.5 kg
Komunikácia: Bluetooth, VE.Direct
Prevádzkové napätie: 8 – 70 V
Dĺžka: 23 mm
Šírka: 67 mm
Výška: 123 mm
Značka: Victron Energy

GlobalLInk 520 - Upload Data to VRM using 4G

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz