BYD Battery-Box Premium LVS-8.0

Kód: BYD-BATTERY-BOX-PR-LVS-8-0
Neohodnotené
Značka: BYD
€3 590 €2 991,67 bez DPH
Skladom (5 dní)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024

Battery-Box Premium LVS je lítium-železofosfátová (LFP) batéria určená na použitie s externým meničom. Každý Battery-Box Premium LVS sa skladá z 1 až 6 paralelne uložených batériových modulov LVS, ktoré ponúkajú využiteľnú kapacitu 4 až 24 kWh. Paralelne môžete zapojiť až 16 jednotiek Battery-Box LVS 16.0, čo umožňuje dosiahnuť maximálnu veľkosť 256 kWh. Okrem toho je systém škálovateľný, čo umožňuje neskoršie rozšírenie pridaním modulov LVS alebo paralelných veží s 1 až 4 modulmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zálohovanie a mimo siete

Battery-Box je vhodný pre aplikácie mimo siete a núdzové napájanie. Jeho vysoká vybíjacia kapacita umožňuje prevádzku aj po odpojení od elektrickej siete. Či už ide o napájanie vzdialenej chaty, alebo slúži ako záloha pre citlivé zaťaženie, BYD poskytuje ideálne riešenie na uskladnenie energie pre váš projekt.

Optimalizácia vlastnej spotreby

Vlastná spotreba energie z obnoviteľných zdrojov je nepochybne cestou vpred. S klesajúcimi dotáciami na výrobu energie z obnoviteľných zdrojov na celom svete a rastúcimi cenami elektrickej energie je čoraz výhodnejšie využívať energiu, ktorú si vyrobíte na mieste.

Akékoľvek použitie

Battery-Box ponúka všestranné riešenia, či už ide o rodinný dom alebo komerčné využitie. Ako inštalatér sa môžete spoľahnúť na rovnaký spoločný stavebný prvok a prispôsobiť ho špecifickým potrebám svojich klientov. Okrem toho máte možnosť začať s menšou kapacitou a kedykoľvek počas životnosti výrobku ju ľahko rozšíriť.

Batérie LFP spoločnosti BYD

Bezkobaltová batéria LFP (Lithium Iron Phosphate) od spoločnosti BYD zaručuje optimálnu bezpečnosť, dlhý životný cyklus a spoľahlivý výstupný výkon. Jej robustný chemický zloženie a univerzálna konštrukcia umožňujú prevádzku v rôznych teplotných rozsahoch a geografických oblastiach po celom svete.

Dodatočné parametre

Kategória: Fotovoltika
Hmotnosť: 109 kg
Stupeň krytia (IP): IP55
Komunikácia: CAN
Maximálny výstupný prúd: 130 A
Nominálne napätie: 51.2 V
Prevádzkové napätie: 40-57.6 V
Dĺžka: 298 mm
Šírka: 650 mm
Výška: 761 mm
Špičkový výstupný prúd: 180 A, 5 s
Využiteľná energia: 8 kWh
Značka: BYD

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

BYD Company Limited je nadnárodná spoločnosť so sídlom v Číne, ktorá sa špecializuje na rôzne odvetvia vrátane automobilového priemyslu, elektroniky a obnoviteľných zdrojov energie. Spoločnosť BYD je jedným z najväčších výrobcov elektrických vozidiel a systémov skladovania energie na svete a zaviazala sa podporovať udržateľnú dopravu a riešenia v oblasti čistej energie.

BYD Battery Box, známy aj ako B-BOX, je rad prémiových systémov na skladovanie energie, ktoré ponúka spoločnosť BYD. Tieto systémy sú určené na ukladanie prebytočnej energie vyrobenej z obnoviteľných zdrojov, ako sú napríklad solárne panely, a na poskytovanie záložnej energie počas výpadkov. Systém B-BOX je k dispozícii v rôznych modeloch vrátane sérií HVM a HVS, ktoré spĺňajú špecifické potreby skladovania energie pre domácností, komerčných a priemyselných zákazníkov. Vďaka pokročilej technológii, spoľahlivému výkonu a flexibilným konfiguráciám je BYD Battery Box obľúbenou voľbou pre riešenia čistej energie.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz