Victron MultiPlus 48/500/6-16

Kód: VICTRON-MULTIPLUS-48-500-6-16
Neohodnotené
€267,50 €321 vrátane DPH
Skladom (5 dní)
Môžeme doručiť do:
2.8.2024

Pripravovaný model MultiPlus je pripravený nahradiť predchádzajúci rad MultiPlus Compact. Kombinuje v sebe robustné funkcie a slúži ako výkonný striedač so skutočnou sínusovou vlnou, pokročilá nabíjačka batérií s technológiou adaptívneho nabíjania a rýchly prepínač striedavého prúdu - to všetko v jednom priestorovo úspornom kryte.

Názov naznačuje:
Nabíjacie napätie batérie/Výstupný výkon/Nabíjací prúd domácej batérie-Prevodový spínač

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Neprerušované napájanie striedavým prúdom (funkcia UPS)

Počas výpadku siete alebo pri odpojení pobrežného napájania alebo napájania z generátora sa do činnosti rýchlo zapojí striedač integrovaný v zariadení Multi a plynulo prevezme napájanie pripojených záťaží. Tento prechod sa uskutoční tak rýchlo, za menej ako 20 milisekúnd, že počítače a iné elektronické zariadenia zostanú v prevádzke bez akýchkoľvek výpadkov.

  • Vzdialené monitorovanie a ovládanie

Po spárovaní so zariadením GX, ako je Cerbo GX, získate možnosť monitorovať a spravovať zariadenie Multi a systém(y) buď lokálne (LAN), alebo vzdialene cez internet z ľubovoľného miesta na svete pomocou bezplatnej aplikácie VRM a webovej stránky portálu VRM. Prístup je dostupný prostredníctvom rôznych zariadení, ako sú smartfóny, tablety, notebooky a počítače, vo viacerých operačných systémoch. Úroveň ovládania je prakticky neobmedzená, od úpravy nastavení na vašom zariadení Multi až po automatizáciu úloh, ako je spustenie záložného generátora, a mnoho ďalšieho.

  • Paralelná prevádzka a možnosť trojfázovej prevádzky

Viaceré zariadenia Multis možno prepojiť paralelne, čo umožňuje zvýšiť výkonový potenciál, pričom súčasne môže pracovať až šesť jednotiek. Okrem toho možno okrem paralelného zapojenia tri jednotky nakonfigurovať tak, aby poskytovali trojfázový výstup, čím sa zvyšuje univerzálnosť pri plnení rôznych požiadaviek na napájanie.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Fotovoltika
Hmotnosť: 4.4 kg
Stupeň krytia (IP): IP21
Komunikácia: VE.Bus
Nominálne napätie: 230 V
Dĺžka: 100 mm
Šírka: 182 mm
Výška: 311 mm
Výkon: 500 W
Značka: Victron Energy
Battery Voltage: 48 V
Rated Battery Charge Current: 6 A
Transfer switch: 16 A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz