Victron Energy Meter VM-3P75CT

Kód: VICTRON-ENERGY-METER-VM-3P75CT
Neohodnotené
€252 €210 bez DPH
Skladom (5 dní)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024

Merače energie sa bežne používajú v systémoch skladovania energie na meranie výkonu a energie celej aplikácie v rozvádzači. To pomáha minimalizovať dovoz/vývoz energie do siete. Okrem toho môžu merať výkon fotovoltického striedača alebo striedavého zaťaženia, pričom údaje sa zobrazujú na zariadeniach GX, ako sú Cerbo GX alebo Ekrano GX, ako aj na portáli VRM.

Detailné informácie

Podrobný popis

Trojfázový elektromer s komunikačnými portami Ethernet a VE.Can
Merač energie Victron VM-3P75CT je štandardné zariadenie na meranie výkonu a energie jednofázových a trojfázových aplikácií, napríklad v rozvádzači alebo na meranie výkonu fotovoltického meniča, striedavého agregátu alebo výkonu meniča a striedača/nabíjačky.

Vysoká obnovovacia frekvencia
Výpočet efektívnej hodnoty výkonu pre každú fázu, merač energie ich prenáša vysokou rýchlosťou cez VE.Can alebo Ethernet, čo vedie k presnejším meraniam spotreby energie, importu do siete a napájania zo siete, napríklad v systéme ESS.

VM-3P75CT umožňuje jednoduché nastavenie
Merač energie je navrhnutý na jednoduchú integráciu a funguje po vybalení z krabice (Plug & Play) ako sieťový merač pre väčšinu systémov. Konfigurácia (prostredníctvom VictronConnect) je potrebná len na zmenu úlohy (merač siete, fotovoltický menič, merač striedavého prúdu alebo merač striedavého zaťaženia) a manuálnu konfiguráciu IP namiesto predvolenej DHCP.

Vzdialené monitorovanie odkiaľkoľvek
Jeho údaje sa zobrazia v aplikácii VictronConnect, v zariadení GX, ako je Cerbo GX alebo Ekrano GX, a na našom portáli VRM.

Bezproblémová inštalácia s prúdovými transformátormi typu snap-on
VM-3P75CT využíva prúdové transformátory svorkového typu na presné snímanie prúdu bez toho, aby bolo potrebné upravovať zapojenie existujúcej inštalácie.

Metóda vektorovej registrácie
VM-3P75CT používa metódu vektorovej registrácie (vektory jednotlivých fáz L1, L2 a L3 sa sčítajú).

Dodatočné parametre

Kategória: Fotovoltika
Hmotnosť: 0.37 kg
Počet fáz: 3
Stupeň krytia (IP): IP20
Komunikácia: Ethernet, RJ45, VE.Can
Dĺžka: 59 mm
Šírka: 71 mm
Výška: 90 mm
Značka: Victron Energy
[Electrical] Nominal Current: 75 A

Introduction to Victron Energy Meter VM-3P75CT

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz