Huawei Smart Dongle-4G SDongleB-06-EU

Kód: SDONGLEB-06-EU
Neohodnotené
Značka: Huawei
€157,68 €131,40 bez DPH
Na objednávku

Inteligentný komunikačný rozširujúci modul, ktorý spolupracuje so striedačmi Huawei na realizáciu bezdrôtovej komunikácie medzi striedačmi a systémom riadenia prostredníctvom siete 4G.

Umožňuje bezproblémové pripojenie plug-and-play k meniču. Komunikácia cez Smart Dongle-4G zabezpečuje pripojenie 4G a podporuje komunikáciu až s 10 striedačmi súčasne

Ak je kaskádovito zapojených viacero meničov, použite na pripojenie do siete buď Dongle, alebo SmartLogger. Nemôžete používať dve sieťové metódy súčasne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pripojenie meničov a dátovej služby

Smart Dongle využíva pripojenie 4G a umožňuje bezproblémovú komunikáciu až 10 striedačov so systémom riadenia solárnej energie, pričom ponúka bezproblémové pripojenie a prevádzku.

Po inštalácii prístupový bod WLAN umožňuje miestne nasadenie na inteligentnú správu napájania a údržbu zariadenia. Umožňuje prepojenie systému FusionSolar SmartPVMS aj systémov riadenia tretích strán so striedačmi.

Vďaka krytiu IP65 proti prachu a vode je Smart Dongle odolný voči vonkajším podmienkam a zabezpečuje spoľahlivú prevádzku aj v náročných podmienkach.

Huawei Smart Dongle-4G
Huawei Smart Dongle-4G

Huawei Smart Dongle-4G

Jednoduchá komunikácia

Huawei Smart Dongle-4G

Inteligentný O&M

Huawei Smart Dongle-4G

Ochrana IP65

Dodatočné parametre

Kategória: Fotovoltika
Hmotnosť: 0.09 kg
Stupeň krytia (IP): IP65
Komunikácia: 4G, 3G, 2G
Dĺžka: 28 mm
Šírka: 162 mm
Výška: 48 mm
Značka: Huawei

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz