Victron Inverter Phoenix 48/3000 Smart

Kód: VICTRON-PHOENIX-48-3000-SMART
Neohodnotené
€853 €710,83 bez DPH
Skladom (5 dní)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Invertor Smart predstavuje efektívne a spoľahlivé riešenie striedača. Využíva našu zavedenú a v praxi overenú platformu striedača a teraz sa môže pochváliť elegantnejším dizajnom a odolným celokovovým krytom. Dostupné modely majú výkon od 1600VA do 5000VA pre 12, 24 alebo 48V systémy.

Invertor Smart, ktorý dokáže napájať širokú škálu bežných spotrebičov zapojených do zásuvky, je vhodný na použitie vo vozidlách, lodiach, karavanoch alebo domácnostiach. Jeho toroidný transformátor zabezpečuje robustnú kapacitu špičkového nárazového výkonu, stabilné napätie, frekvenciu a vysokokvalitný sínusový výstup, čo zaručuje spoľahlivý výkon v rôznych aplikáciách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Inštalácia bola zjednodušená tak, aby bola jednoduchšia ako kedykoľvek predtým, pričom terminály sú teraz pre inštalatérov pohodlne prístupné, čo uľahčuje dokonalejšiu a profesionálnejšiu inštaláciu.

Okrem toho je teraz integrovaná funkcia Bluetooth, ktorá zjednodušuje proces nastavenia vášho vysokovýkonného meniča.

Pomocou VictronConnect môžete bez námahy konfigurovať rôzne nastavenia, ako sú alarmy, alarmové relé, vypnutie napätia, výstupné napätie, frekvencia, ekologický režim a ďalšie, a to všetko z jediného rozhrania, ktoré ponúka bezkonkurenčné pohodlie a kontrolu.

VE.Priamy komunikačný port

Port VE.Direct možno pripojiť k počítaču (potrebný je kábel VE.Direct na rozhranie USB) na konfiguráciu
a sledovať rovnaké parametre.

Osvedčená spoľahlivosť

Topológia plného mostíka a toroidného transformátora preukázala svoju spoľahlivosť počas mnohých rokov prevádzky. Tieto meniče sú navrhnuté tak, aby boli odolné voči skratu a sú chránené proti prehriatiu, či už spôsobenému preťažením alebo vysokou teplotou okolia.

Vysoký štartovací výkon

Potrebný na štartovanie záťaží, ako sú meniče napájania pre LED lampy, halogénové lampy alebo elektrické náradie.

Režim ECO

V režime ECO striedač prejde do pohotovostného režimu, keď zaťaženie klesne pod vopred definovanú hranicu. Počas pohotovostného režimu sa menič aktivuje na krátky čas každé 2,5 sekundy (nastaviteľné). Ak zaťaženie prekročí prednastavenú úroveň, menič zostane v prevádzke.

Dodatočné parametre

Kategória: Fotovoltika
Hmotnosť: 19 kg
Stupeň krytia (IP): IP21
Komunikácia: Bluetooth, VE.Direct
Nominálne napätie: 230 V
Dĺžka: 150 mm
Šírka: 285 mm
Výška: 485 mm
Výkon: 3000 W
Značka: Victron Energy
Battery Voltage: 48 V

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz