Fronius Smart Meter TS 65A-3

Kód: 1044
Neohodnotené
Značka: Fronius
€299 €249,17 bez DPH €299 / 1 ks
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Inteligentný elektromer Fronius je obojsmerný elektromer určený na optimalizáciu vlastnej spotreby, zaznamenávanie kriviek zaťaženia a riadenie rôznych tokov energie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Optimalizácia vlastnej spotreby

Inteligentný elektromer Fronius Smart Meter TS 65A-3 umožňuje optimalizáciu vlastnej spotreby elektrickej energie.

Sleduje a zaznamenáva krivky zaťaženia, čo umožňuje efektívne riadenie rôznych tokov energie.

S týmto elektromerom môžete zlepšiť efektivitu svojej spotreby a pomôcť znížiť náklady na energiu.

Fronius Smart Meter TS 65A-3
Fronius Smart Meter TS 65A-3

Vysoká presnosť a spoľahlivosť

Fronius Smart Meter TS 65A-3 je vybavený najvyššou triedou presnosti.

S jeho maximálnym prúdom 65A a prierezom pripojenia pre prúdový obvod 1-16mm² je tento elektromer vhodný pre rôzne typy inštalácií.

Okrem toho, vďaka jeho spoľahlivosti a odolnosti voči preťaženiu a extrémnym teplotám (-25 až +65°C), môžete mať istotu, že tento elektromer bude fungovať spoľahlivo aj v náročných podmienkach.

OBOJSMERNÝ ELEKTROMER NA ZAZNAMENÁVANIE SPOTREBY ENERGIE V DOMÁCNOSTI. 

Inteligentný elektromer Fronius je obojsmerný elektromer určený na optimalizáciu vlastnej spotreby, zaznamenávanie kriviek zaťaženia a riadenie rôznych tokov energie. Vďaka vysokej presnosti merania a rýchlej komunikácii prostredníctvom rozhrania Modbus RTU možno v prípade obmedzenia dodávky elektrickej energie dosiahnuť rýchlejšiu a presnejšiu dynamickú reguláciu ako pri meračoch S0.
 
V kombinácii s aplikáciou Fronius Solar.web ponúka inteligentný merač Fronius prehľadné zobrazenie vlastnej spotreby prúdu. Inteligentný merač ako súčasť riešenia skladovania energie spoločnosti Fronius zaručuje dokonale koordinované riadenie jednotlivých tokov energie, a tým aj optimalizáciu celého energetického hospodárstva. Inteligentný merač Fronius sa dokonale hodí na použitie so striedačmi GEN24 Plus a všetkými striedačmi Fronius s aplikáciou Fronius Datamanager 2.0.

VŠEOBECNÉ ÚDAJE

Rozmery / (šířka)

53,8 mm

Rozmery (výška)

91,5 mm

Rozmery (hĺbka)

63 mm
Váha0,24 kg
Menovité napätie208-400V (L-L)
Maximálny prúd65
Prierez pripojenia pre prúdový obvod1-16mm²
Prierez pripojenia pre komunikáciu a neutrál0,05mm²
Vlastná spotreba1 W
Počiatočný prúd20 mA
Trieda presnosti1
Preťaženie (krátkodobé)1950A@10ms
Pracovný priestor-25 bis +65°C

Dodatočné parametre

Kategória: Smart metre
Hmotnosť: 0.5 kg
Počet fáz: 3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Fronius je rakúsky výrobca solárnych měničov a technológií pre fotovoltaické systémy. Spoločnosť sa zameriava na výrobu vysoko kvalitných a spoľahlivých solárnych měničov, ktoré prispievajú k efektívnej a spoľahlivej konverzii energie z fotovoltaických panelov. Fronius je považovaný za jedného z lídrov v oblasti solárnych měničov a inovatívnych technológií pre fotovoltaické systémy. Spoločnosť ponúka širokú škálu solárnych měničov pre rôzne typy fotovoltaických systémov a zákazníkov. Fronius má silný záväzok k udržateľnosti a ochrane životného prostredia. Celkovo je Fronius spoľahlivým a kvalitným výrobcom solárnych měničov, ktorý prispieva k čistejšej energii.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz