Fronius Smart Meter TS 5kA-3

Kód: 1105
Neohodnotené
Značka: Fronius
€299 €249,17 bez DPH €299 / 1 ks
Skladom (5 dní)
Môžeme doručiť do:
2.5.2024

Inteligentný elektromer Fronius je obojsmerný elektromer určený na optimalizáciu vlastnej spotreby, zaznamenávanie kriviek zaťaženia a riadenie rôznych tokov energie.

Detailné informácie

Podrobný popis

OBOJSMERNÝ ELEKTROMER NA ZAZNAMENÁVANIE SPOTREBY ENERGIE V DOMÁCNOSTI.
 
Inteligentný elektromer Fronius je obojsmerný elektromer určený na optimalizáciu vlastnej spotreby, zaznamenávanie kriviek zaťaženia a riadenie rôznych tokov energie. Vďaka vysokej presnosti merania a rýchlej komunikácii prostredníctvom rozhrania Modbus RTU možno v prípade obmedzenia dodávky elektrickej energie dosiahnuť rýchlejšiu a presnejšiu dynamickú reguláciu ako pri meračoch S0.
 
V kombinácii s aplikáciou Fronius Solar.web ponúka inteligentný merač Fronius prehľadné zobrazenie vlastnej spotreby prúdu. Inteligentný merač ako súčasť riešenia skladovania energie spoločnosti Fronius zaručuje dokonale koordinované riadenie jednotlivých tokov energie, a tým aj optimalizáciu celého energetického hospodárstva. Inteligentný merač Fronius sa dokonale hodí na použitie so striedačmi GEN24 Plus a všetkými striedačmi Fronius s aplikáciou Fronius Datamanager 2.0.

 

VŠEOBECNÉ ÚDAJE

Rozmery / (šírka)
53,8 mm
Rozmery (výška)
91,5 mm
Rozmery (hĺbka)
63 mm
Váha 0,24 kg
Menovité napätie 400-480V (L-L) / 230-277V (P-N)
Maximálny prúd 6
Prierez pripojenia pre prúdový obvod 1-4mm²
Prierez pripojenia pre komunikáciu a neutrál 0,05mm²
Vlastná spotreba 1 W
Počiatočný prúd 10 mA
Trieda presnosti 1
Preťaženie (krátkodobé) 30A@500ms
Pracovný priestor -25 bis +65°C

Dodatočné parametre

Kategória: Smart metre
Hmotnosť: 0.5 kg
Počet fáz: 3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Fronius je rakúsky výrobca solárnych měničov a technológií pre fotovoltaické systémy. Spoločnosť sa zameriava na výrobu vysoko kvalitných a spoľahlivých solárnych měničov, ktoré prispievajú k efektívnej a spoľahlivej konverzii energie z fotovoltaických panelov. Fronius je považovaný za jedného z lídrov v oblasti solárnych měničov a inovatívnych technológií pre fotovoltaické systémy. Spoločnosť ponúka širokú škálu solárnych měničov pre rôzne typy fotovoltaických systémov a zákazníkov. Fronius má silný záväzok k udržateľnosti a ochrane životného prostredia. Celkovo je Fronius spoľahlivým a kvalitným výrobcom solárnych měničov, ktorý prispieva k čistejšej energii.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz