Wallbox Commander 2

Kód: 2046
Neohodnotené
Značka: Wallbox
€1 240 €1 033,33 bez DPH
Na objednávku

Rad Wallbox Commander je všestranné a odolné nabíjacie riešenie s technológiou Eco-Smart na solárne a zmiešané využitie energie. Je navrhnutý na jednoduchú škálovateľnosť v rôznych prostrediach a ponúka robustné možnosti pripojenia, ktoré sa spravujú prostredníctvom aplikácie myWallbox.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rada Commander

Vaše kompletné riešenie spoločného nabíjania.

Nabíjanie je jednoduché a škálovateľné v akomkoľvek priestore s radou inteligentných nabíjačiek Commander. Zariadenia Commander 2 a 2s obsahujú všetko, čo potrebujete na vybudovanie cenovo dostupnej, pokročilej nabíjacej siete ešte dnes.

Rad Commander, ktorý je navrhnutý tak, aby zdanlivo zapadol do obytných komplexov, pracovísk, vozových parkov a ďalších miest, funguje spolu s našou bezplatnou aplikáciou myWallbox a šetrí peniaze vašej firmy a mení spôsob využívania elektrickej energie.

Wallbox Commander 2
Wallbox Commander 2

Energetický manažment

Systém Eco-Smart umožňuje nabíjanie pomocou 100 % solárnej energie alebo kombinácie solárnej energie a energie zo siete. Nastavte si preferovaný režim priamo z aplikácie myWallbox a nechajte nabíjačku urobiť zvyšok.
Wallbox Commander 2

Vždy pripojený

Pripojenie 4G (voliteľné) vrátane bezplatnej karty SIM a predplatného pripojenia. Možnosti Ethernet a Wi-Fi zabezpečujú online nabíjačku a vysokú prevádzkovú dobu. Kompatibilita s OCPP 1.6j na integráciu do akejkoľvek siete.
Wallbox Commander 2

Jednoduché zdieľanie

Zabezpečte zdieľaný prístup pomocou ochrany heslom*, kariet RFID alebo aplikácie myWallbox.
Wallbox Commander 2

Postavené tak, aby vydržali

Certifikovaná odolnosť voči vode a prachu s krytím IP54 a IK10 umožňuje bezpečnú inštaláciu v interiéri alebo exteriéri.
Wallbox Commander 2

Commander 2

Riešenie na nabíjanie energie vytvorené pre firmy.

Úplný výkon po stlačení tlačidla, Commander 2 má pokryté všetky potreby vašej spoločnosti s možnosťou vytvárať používateľov a prideľovať im oprávnenia na nabíjanie a umožniť správu zaťaženia pre viacero nabíjačiek. Commander 2 dokonca umožní automatické platby za nabíjanie, čo znamená, že môžete inkasovať peniaze počas nabíjania

Commander 2S

Zostavené pre škálovateľnosť.

Odstránili sme dotykový displej a zachovali všetky výhody a funkcie systému Commander 2, aby sme vám poskytli cenovo výhodné riešenie pre vašu firmu. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Wallbox Commander 2
Wallbox Commander 2

Riešenie pripravené na budúcnosť

Pokračujte v nabíjaní, pokračujte v rozširovaní. Rad Wallbox Commander sa môže pochváliť funkciami, ktoré sú odolné voči budúcnosti a poskytujú všetky informácie, ktoré vy a vaša firma potrebujete, takže keď príde čas na rozšírenie infraštruktúry, budete pripravení.

Vyrovnávanie zaťaženia s dynamickým zdieľaním výkonu.

Rozdelenie energie medzi pripojené elektrické vozidlá v súlade so spotrebou vášho zariadenia je nevyhnutnosťou. Dynamické zdieľanie energie prideľuje maximum dostupnej energie na nabíjanie elektrických vozidiel v reálnom čase. To znižuje počiatočné investície vďaka dvom hlavným dôvodom:

  • Dimenzovanie infraštruktúry podľa potrieb vášho podniku.
  • Vyhnutie sa zbytočným modernizáciám napájania.

Softvér myWallbox na nabíjanie pre firmy

Maximalizácia času nabíjania, transparentnosť spotreby energie a prístup k nabíjaniu sú piliermi úspešného nabíjania elektromobilov pre vašu firmu. Súčasťou je aj plán myWallbox Business, ktorý vám poskytne správne nástroje na zníženie všetkých súvisiacich prevádzkových nákladov, medzi ktoré patrí:

  • Podrobné informácie o spotrebe nabíjačiek a metrikách používania.
  • Spravujte prístupové oprávnenia k infraštruktúre.
  • Automatická fakturácia pre sporadické a predplatené vodiče.
  • Vykonávanie aktualizácií firmvéru nabíjačiek na diaľku.
  • Jednoduchý prístup pre používateľov pomocou aplikácie pre smartfóny.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz