Victron SmartSolar MPPT RS 450/100-Tr VE.Can

Kód: VICTRON-SRTSOLAR-RS-450-100-TR
Neohodnotené
€1 030 €858,33 bez DPH
Skladom (5 dní)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024

Solárne regulátory nabíjania SmartSolar MPPT RS od spoločnosti Victron sú určené pre systémy s veľkými sériovo zapojenými fotovoltaickými panelmi, ktoré nabíjajú 48 V DC batérie. Tieto regulátory sú ideálne pre veľké batériové systémy pripojené mimo siete aj do siete a sú dostupné v modeloch s výkonom 5,76 kW a 11,52 kW.

Detailné informácie

Podrobný popis

Medzi hlavné funkcie patrí:

  • Široký vstupný prúd 80-450 VDC pre solárne napätie
  • Nezávislé sledovacie vstupy
  • Úplné možnosti pripojenia
  • Izolované PV pripojenia
  • Displej na monitorovanie
  • Plne programovateľné parametre nabíjania batérie
  • Aktívne chladenie pre optimálny výkon


Okrem toho majú regulátory nový dizajn kovového puzdra a úplne zakryté elektrické pripojenia, čo zvyšuje bezpečnosť a je v súlade s najnovším balíkom produktov Victron.

MPPT: Ultra rýchle sledovanie maximálneho bodu výkonu

Solárny regulátor nabíjania SmartSolar RS je kompatibilný s rozsahom napätia fotovoltaického poľa od 80 do 450 Voc. Účinne nabíja 48 V batériové banky s možnosťou výberu 100 A alebo 200 A.

Nastavenia nabíjania sú navyše plne prispôsobiteľné a možno ich konfigurovať pre rôzne chemické typy batérií vrátane olovených, lítiových a ďalších.

Nastavenie a monitorovanie pomocou VictronConnect

Regulátor nabíjania SmartSolar RS ponúka možnosť diaľkového ovládania a konfigurácie cez Bluetooth prostredníctvom aplikácie VictronConnect. To umožňuje pohodlné nastavenie zariadenia, správu a prístup k prehľadným informáciám vrátane napätia a prúdu batérie, napätia a prúdu fotovoltaických článkov, ako aj historických údajov a trendov.

Daisy Chain Ďalšie jednotky

Regulátor nabíjania SmartSolar RS je vybavený portami zbernice VE.Can, ktoré uľahčujú komunikáciu s ďalšími jednotkami SmartSolar RS a VE.Can MPPT. Tieto jednotky sa dajú jednoducho prepojiť v reťazovej konfigurácii pomocou kábla RJ45.

Po vzájomnom prepojení všetky jednotlivé regulátory nabíjania synchronizujú svoje nabíjacie stupne a môžu prenášať svoje údaje prostredníctvom rovnakého kábla na monitorovanie do zariadenia GX, napríklad Cerbo GX. Toto nastavenie zjednodušuje inštaláciu a zlepšuje možnosti monitorovania viacerých regulátorov nabíjania.

Vzdialené monitorovanie a ovládanie

Ak je vaše zariadenie GX pripojené na internet, portál vzdialenej správy Victron (VRM) ponúka prístup ku všetkým možnostiam vašich regulátorov nabíjania SmartSolar RS. Okrem toho, ak je vaša inštalácia pripojená k zariadeniu GX a internetu, VRM poskytuje prístup k úplnému potenciálu vášho MPPT a ponúka diaľkové monitorovanie a správu odkiaľkoľvek a kedykoľvek, a to bezplatne.

V prípadoch, keď vzdialené inštalácie nemajú v blízkosti pripojenie na internet, je monitorovanie vášho MPPT stále možné pripojením zariadenia GlobalLink 520. Tým sa zabezpečí nepretržité monitorovanie aj v oblastiach bez prístupu na internet.

SmartSolar Display

Regulátor nabíjania SmartSolar RS je vybavený displejom na prednom paneli, ktorý poskytuje dôležité informácie. Tento displej zobrazuje napätie batérie, nabíjací prúd a napätia z oboch polí jednotlivo vrátane okamžitých a celkových hodnôt. Zobrazuje aj stav jednotky vrátane prípadných chybových kódov, vďaka čomu budete na prvý pohľad informovaní o výkone vášho systému.

 Pripojenia I/O

Regulátor nabíjania SmartSolar RS je navrhnutý s programovateľným relé a ponúka možnosti vzdialeného snímania teploty a napätia. Jeho vzdialený vstup sa môže prispôsobiť rôznym typom BMS vrátane Victron smallBMS a iným systémom BMS, ktoré poskytujú signály typu allow-to-charge. Táto funkcia zvyšuje flexibilitu a kompatibilitu a umožňuje bezproblémovú integráciu s rôznymi monitorovacími a riadiacimi systémami.

Dodatočné parametre

Kategória: Fotovoltika
Hmotnosť: 7.9 kg
Stupeň krytia (IP): IP21
? Počet MMPT: 2
Komunikácia: Bluetooth, VE.Direct, VE.Can
Dĺžka: 126 mm
Šírka: 313 mm
Výška: 440 mm
Značka: Victron Energy
Maximálne napätie: 450 V
Battery Voltage: 48 V
Rated Battery Charge Current: 100 A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz