Victron Smart Battery Sense

Kód: VICTRON-SMART-BATTERY-SENSE
Neohodnotené
€66 €55 bez DPH
Skladom (5 dní)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Smart Battery Sense je bezdrôtový snímač, ktorý monitoruje napätie a teplotu batérie, špeciálne navrhnutý na použitie so solárnymi nabíjačkami Victron MPPT. Poskytovaním údajov o týchto kritických parametroch v reálnom čase umožňuje Smart Battery Sense presnejšie nabíjanie, čo vedie k vyššej účinnosti nabíjania a dlhšej životnosti batérie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zlepšuje nabíjanie batérie
Inteligentný snímač batérie meria napätie priamo na svorkách batérie, čím zabezpečuje presné údaje a zabraňuje chybám spôsobeným stratou napätia v dôsledku odporu kábla. To zaručuje správne nabíjacie napätie pre optimálny stav batérie.

V prípade olovených akumulátorov sa údaje o teplote využívajú na príslušnú úpravu nabíjacieho napätia. Studené batérie vyžadujú vyššie nabíjacie napätie, zatiaľ čo horúce batérie potrebujú nižšie nabíjacie napätie, aby sa zabránilo ich poškodeniu. V prípade lítiových batérií slúžia údaje o teplote na zabránenie nabíjania pri príliš nízkych teplotách, pretože nabíjanie za takýchto podmienok môže trvalo poškodiť články.

Žiadne káble
Smart Battery Sense komunikuje bezdrôtovo s jednou alebo viacerými solárnymi nabíjačkami prostredníctvom siete VE.Smart, ktorá funguje na technológii Bluetooth Smart. To umožňuje súčasný prístup k prenášaným informáciám viacerým solárnym nabíjačkám pripojeným k tej istej 12 V, 24 V alebo 48 V batérii. Nastavenie siete Smart Network sa jednoducho vykonáva pomocou aplikácie VictronConnect.

Úhľadné, jednoduché - inteligentné
Inštalácia inteligentného systému Battery Sense je jednoduchá a prehľadná. Začnite pripojením dvoch očiek jednotky k pólom batérie. Potom pripevnite jednotku Smart Battery Sense priamo na telo batérie pomocou samolepiaceho prúžku.

Dodatočné parametre

Kategória: Fotovoltika
Hmotnosť: 0.5 kg
Komunikácia: Bluetooth
Prevádzkové napätie: 8 - 60 V
Dĺžka: 38 mm
Šírka: 38 mm
Výška: 14 mm
Značka: Victron Energy
Battery Voltage: 12 V, 24 V, 48 V

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz