Victron MultiPlus-II 48/3000/35-32

Kód: VICTRON-MP-II-48-3000-35-32
Neohodnotené
€687 €572,50 bez DPH
Skladom (5 dní)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024

Zariadenie MultiPlus-II integruje funkcie zariadení MultiPlus a MultiGrid. Zahŕňa všetky možnosti zariadenia MultiPlus a zároveň pridáva možnosť externého transformátora prúdu na implementáciu funkcií PowerControl a PowerAssist. To umožňuje optimalizáciu vlastnej spotreby prostredníctvom externého snímania prúdu s maximálnou kapacitou 32 A. Okrem toho obsahuje všetky funkcie zariadenia MultiGrid vrátane zabudovanej ochrany proti vyviaznutiu a rastúceho počtu schválení pre jednotlivé krajiny.

Poznámka: Tento výrobok bol počas prechodnej fázy krátko označený ako MultiGrid-II.

Názov je definovaný:
Nominálne napätie batérie/výkon/nabíjací prúd domácej batérie-prevodový spínač (A)

Detailné informácie

Podrobný popis

  • PowerAssist

MultiPlus-II slúži ako ochrana proti preťaženiu z obmedzeného zdroja striedavého prúdu, ako je generátor alebo pobrežné napájanie. Spočiatku sa nabíjanie batérie automaticky znižuje, aby sa zabránilo preťaženiu. Ak preťaženie pretrváva, zariadenie MultiPlus-II použije sekundárne opatrenie tým, že zvýši výkon generátora alebo pobrežného napájania energiou čerpanou z batérie, čím zmierni zaťaženie obmedzeného zdroja striedavého prúdu.

  • ESS: systémy skladovania energie

Zariadenie MultiPlus-II slúži ako ústredný komponent v systéme skladovania energie (ESS) spoločnosti Victron, ktorý ponúka všestrannú integráciu so solárnymi nabíjačkami MPPT alebo sieťovými fotovoltaickými striedačmi. Konkrétne príklady a komplexné informácie nájdete v príručke ESS (Energy Storage System).

  • Neprerušované napájanie striedavým prúdom (funkcia UPS)

Počas výpadku elektrickej siete alebo pri odpojení pobrežného napájania alebo napájania z generátora striedač integrovaný v zariadení Multi rýchlo začne pracovať a plynulo prevezme napájanie pripojených záťaží. Tento prechod sa uskutoční tak rýchlo, za menej ako 20 milisekúnd, že počítače a iné elektronické zariadenia zostanú v prevádzke bez akýchkoľvek výpadkov.

  • Vzdialené monitorovanie a ovládanie

V spojení so zariadením GX, ako je Cerbo GX, získate možnosť monitorovať a spravovať zariadenie Multi a systém(y) buď lokálne (LAN), alebo vzdialene cez internet z ľubovoľného miesta na svete pomocou bezplatnej aplikácie VRM a webovej stránky VRM portal. Prístup je dostupný prostredníctvom rôznych zariadení, ako sú smartfóny, tablety, notebooky a počítače, vo viacerých operačných systémoch. Úroveň ovládania je prakticky neobmedzená, od úpravy nastavení na vašom zariadení Multi až po automatizáciu úloh, ako je spustenie záložného generátora, a mnoho ďalšieho.

Dodatočné parametre

Kategória: Fotovoltika
Hmotnosť: 19 kg
Stupeň krytia (IP): IP22
Komunikácia: VE.Bus
Nominálne napätie: 230 V
Dĺžka: 141 mm
Šírka: 268 mm
Výška: 499 mm
Výkon: 3000 W
Značka: Victron Energy
Battery Voltage: 48 V
Rated Battery Charge Current: 35 A
Transfer switch: 32 A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz