Victron GX Touch 50

Kód: VICTRON-GX-TOUCH-50
Neohodnotené
€229 €190,83 bez DPH
Skladom (5 dní)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024

GX Touch 50 a GX Touch 70 je príslušenstvo displeja určené na použitie s naším zariadením Cerbo GX. Tieto dotykové displeje, ktoré sú k dispozícii vo veľkostiach päť a sedem palcov, poskytujú okamžitý prehľad o vašom systéme a umožňujú rýchle úpravy nastavení. Vďaka mimoriadne tenkému vodotesnému dizajnu a nastaveniu s možnosťou montáže na hornú časť ponúkajú flexibilitu pri vytváraní prehľadného a organizovaného prístrojového panela. Inštalácia je jednoduchá, vyžaduje si len jedno káblové pripojenie k zariadeniu Cerbo GX.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chránené
Ochranné kryty GX Touch chránia displej GX Touch pred vodou, prachom a UV žiarením.

Jednoduchá montáž
GX Touch je navrhnutý tak, aby prekonal očakávania profesionálnych inštalatérov. Na rozdiel od displeja ColorControl GX ho možno jednoducho namontovať na hornú časť prístrojovej dosky bez potreby presných výrezov. Vďaka len jednému káblovému pripojeniu odpadá potreba viesť viacero káblov k prístrojovej doske, čo zjednodušuje inštaláciu.

Spoločníci
GX Touch dopĺňa Cerbo GX a slúži ako komplexné komunikačné centrum, ktoré poskytuje bezproblémové ovládanie vášho systému odkiaľkoľvek. Či už prostredníctvom portálu vzdialenej správy Victron Remote Management (VRM), priameho prístupu cez GX Touch alebo aplikácie VictronConnect s využitím zabudovaného prístupového bodu WiFi, môžete bez námahy spravovať a optimalizovať výkon systému. Tento najnovší prírastok do radu GX nanovo definuje inteligentné riešenia napájania a ponúka bezkonkurenčnú konektivitu a pohodlie.

Dodatočné parametre

Kategória: Fotovoltika
Hmotnosť: 0.5 kg
Dĺžka: 128.2 mm
Šírka: 12.4 mm
Výška: 87.1 mm
Značka: Victron Energy

Unboxing the new Cerbo GX & GX Touch 50 screen

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz