Victron Inverter Phoenix Compact 24/2000

Kód: VICTRON-PHOENIX-COMPACT-24-2000
Neohodnotené
€699 €582,50 bez DPH
Skladom (5 dní)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Invertor Compact je čistý sínusový menič známy svojou vysokou účinnosťou. Je navrhnutý pre profesionálne aplikácie, je univerzálny a vhodný na široké spektrum použitia.

Invertor Compact je k dispozícii v modeloch s výkonom od 1200VA do 2000VA a ponúka flexibilitu na splnenie rôznych potrieb v oblasti napájania. Ponúka sa v 12 V aj 24 V konfigurácii, čo vyhovuje rôznym požiadavkám systému.

Detailné informácie

Podrobný popis

SinusMax - špičkové inžinierstvo

Tento rad meničov je navrhnutý pre profesionálne aplikácie a je konštruovaný tak, aby spĺňal rôzne potreby v rôznych odvetviach. Hlavným cieľom bolo vytvoriť skutočný sínusový menič, ktorého prioritou je optimalizovaná účinnosť bez obetovania výkonu. Vďaka použitiu hybridnej HF (vysokofrekvenčnej) technológie je výsledkom špičkový výrobok, ktorý sa vyznačuje kompaktnými rozmermi, ľahkou konštrukciou a schopnosťou bez námahy dodávať energiu akejkoľvek záťaži bez toho, aby sa vyskytli problémy.

Extra štartovací výkon

Technológia SinusMax sa môže pochváliť jedinečnou schopnosťou: mimoriadne vysokým štartovacím výkonom. Tým sa odlišuje od bežnej vysokofrekvenčnej technológie, ktorá zvyčajne neposkytuje taký robustný výkon. Vďaka tomu sú tieto meniče dobre vybavené na to, aby bez problémov zvládli náročné záťaže, ako sú chladiace kompresory, elektromotory a podobné spotrebiče, a zabezpečili spoľahlivú prevádzku aj v náročných podmienkach.

Komunikačné rozhranie

Väčšie modely meničov sú vybavené portom VE.Bus, ktorý umožňuje jednoduché pripojenie k počítaču pomocou rozhrania MK3-USB VE.Bus to USB. Pomocou softvéru VictronConnect alebo VEConfigure môžete prispôsobiť rôzne parametre meničov. Patrí sem nastavenie výstupného napätia a frekvencie, nastavenie prahových hodnôt prepätia a podnapätia a programovanie relé. Funkciu relé možno využiť na signalizáciu rôznych alarmových stavov alebo na spustenie akcií, ako je napríklad spustenie generátora.

Okrem toho je možné tieto meniče prepojiť so zariadením GX (napr. Cerbo GX) pre komplexné možnosti monitorovania a riadenia. To umožňuje vzdialenú správu a monitorovanie výkonu a stavu striedačov z centralizovaného systému.

Dodatočné parametre

Kategória: Fotovoltika
Hmotnosť: 12 kg
Stupeň krytia (IP): IP21
Komunikácia: VE.Bus
Nominálne napätie: 230 V
Dĺžka: 125 mm
Šírka: 255 mm
Výška: 520 mm
Výkon: 2000 W
Značka: Victron Energy
Battery Voltage: 24 V

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz