Victron Cerbo GX

Kód: VICTRON-CERBO-GX
Neohodnotené
€292 €243,33 bez DPH
Skladom (5 dní)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Cerbo GX je všestranné komunikačné centrum, ktoré posúva možnosti vzdialeného monitorovania na novú úroveň. Je vybavené širokou škálou možností hardvérového pripojenia, prispôsobí sa rôznym požiadavkám a zabezpečí bezproblémovú integráciu s vaším systémom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cerbo GX vám umožňuje jednoducho monitorovať a spravovať váš systém z ľubovoľného miesta a v ľubovoľnom čase. Je navrhnutý ako univerzálny centrálny prvok a ľahko sa integruje s ostatnými pripojenými produktmi Victron a kompatibilnými zariadeniami tretích strán. Prevezmite kontrolu nad vzdialenými systémami pomocou monitorovania v reálnom čase, historickej analýzy a vzdialeného prístupu a ovládania prostredníctvom portálu Victron Remote Monitoring (VRM) a aplikácie VictronConnect. Prípadne sa rozhodnite pre priame ovládanie pripojením displeja GX Touch. S nespočetným množstvom možností vám Cerbo GX umožňuje ovládanie na dosah ruky.

Výkonný procesor

Cerbo GX sa môže pochváliť robustným dvojjadrovým procesorom, ktorý si hravo poradí so všetkými pripojenými produktmi Victron a širokou škálou podporovaných zariadení tretích strán, čím zabezpečuje hladkú prevádzku a bezproblémovú integráciu.

Operačný systém Venus OS v3.0

S operačným systémom Venus OS 3.0 dosiahlo monitorovanie systému novú úroveň pohodlia a prehľadnosti. Vďaka vylepšenému dizajnu orientovanému na človeka a osvieženej farebnej schéme je monitorovanie vášho elektrického systému jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. S týmto intuitívnym a zjednodušeným rozhraním sa môžete sústrediť na to, čo je pre vás najdôležitejšie.

GX - Kompatibilita s batériami

Bezproblémová integrácia s rastúcim počtom špičkových výrobcov lítiových batérií tretích strán si vyžaduje používanie systému GX. Vyvíja sa rozsiahle úsilie na zabezpečenie hladkej a bezproblémovej integrácie podporovaných batérií, čím sa zabezpečuje optimálny výkon a používateľský komfort.

Jednoduchá montáž a inštalácia

Zariadenie Cerbo GX je navrhnuté na bezproblémovú integráciu do akejkoľvek systémovej zostavy a možno ho pohodlne namontovať na lištu DIN. Okrem toho možno voliteľný dotykový displej namontovať na hornú časť pomocou jediného kábla, čím sa zníži neporiadok káblov na prístrojovej doske a dosiahne sa prehľadnejšie nastavenie.

Vzdialená konfigurácia a aktualizácia

Konfiguračné nastavenia možno upravovať na diaľku pomocou vzdialenej konzoly, čo vám dáva možnosť spravovať nastavenia zariadenia, ako keby ste boli fyzicky prítomní. Táto funkcia je k dispozícii nielen na diaľku cez internet, ale aj v miestnej sieti LAN alebo prostredníctvom prístupového bodu WiFi zariadenia Cerbo GX, čo zaručuje pohodlný prístup, nech ste kdekoľvek.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Fotovoltika
Hmotnosť: 0.5 kg
Stupeň krytia (IP): IP20
Komunikácia: Bluetooth, VE.Direct, VE.Can, VE.Bus, BMS-Can
Prevádzkové napätie: 8 – 70 V
Dĺžka: 48 mm
Šírka: 154 mm
Výška: 78 mm
Značka: Victron Energy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz