Goodwe GW80K-MT

Kód: GW80KMT
Neohodnotené
Značka: Goodwe
€3 500 €4 200 vrátane DPH €3 500 / 1 ks
Skladom (5 dní)
Môžeme doručiť do:
10.6.2024

Striedač GoodWe série MT je ideálny pre stredne veľké až veľké komerčné solárne fotovoltaické systémy a ponúka maximálnu všestrannosť a ziskovosť. Vďaka kompaktnému dizajnu a funkcii zvýšenia výkonu poskytuje 150 % nepretržité maximálne preťaženie striedavého výstupného výkonu pre rýchlejšiu návratnosť investície. Jeho nízke štartovacie napätie 200 V zabezpečuje skorú prevádzku, čím sa optimalizuje výroba energie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Striedač GoodWe série MT je určený pre stredne veľké a veľké komerčné solárne fotovoltaické zariadenia s dôrazom na všestrannosť a ziskovosť. Vďaka kompaktnému dizajnu a schopnosti zvyšovania výkonu dokáže séria GoodWe MT novej generácie dodať 150 % trvalého maximálneho výstupného výkonu striedavého prúdu pri preťažení, čo zabezpečuje rýchlejšiu návratnosť investícií. Vďaka nízkemu nábehovému napätiu 200 V, ktoré prekonáva iné výrobky, tento striedač začína prevádzku skôr, čo vedie k zvýšeniu výroby energie v priebehu času.

Zvýšte svoj energetický výnos využitím štyroch sledovačov maximálneho bodu výkonu (MPP), čím účinne minimalizujete výstupné straty spôsobené čiastočným zatienením a inými efektmi nesúladu.

Využívajte výhody 150 % naddimenzovania vstupu jednosmerného prúdu meniča MT, čo používateľom umožňuje podstatne rozšíriť svoje solárne polia a zvýšiť výkon, najmä v podmienkach nízkeho slnečného žiarenia.

Goodwe GW80K-MT
Goodwe GW80K-MT

Maximálny výkon - vysoká výroba

Goodwe GW80K-MT

Až 150 % predimenzovanie vstupu jednosmerného prúdu

Goodwe GW80K-MT

Až 115 % preťaženie výstupu striedavého prúdu

Goodwe GW80K-MT

Maximálna účinnosť až 99 %

Goodwe GW80K-MT

Prevádzka pri plnom zaťažení pri teplote 50 ºC

Goodwe GW80K-MT

Komunikácia po elektrickej sieti

Goodwe GW80K-MT

Monitorovanie úrovne reťazca

Dodatočné parametre

Kategória: Sieťové meniče napätia
Hmotnosť: 70 kg
Počet fáz: 3
Stupeň krytia (IP): IP65
? Počet MMPT: 4
Komunikácia: RS485, Wi-Fi, PLC
Dĺžka: 267 mm
Šírka: 586 mm
Výška: 788 mm
String: 4 Per MPPT, 3 per MPPT (Optional, Support bifacial module)
Výkon: 80000 W
Značka: Goodwe
Modelová rada: MT

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Goodwe je čínska spoločnosť, ktorá vyrába fotovoltaické meniče napätia a batérie. Ich produkty sú určené pre rôzne aplikácie, vrátane domácností, komerčné budovy či solárne elektrárne. Spoločnosť sa zameriava na inovácie a má vlastný výskumný a vývojový tím. Goodwe má zastúpenie vo viac ako 100 krajinách sveta a ponúka rôzne typy riešení pre solárne systémy. Goodwe podporuje udržateľnosť a obnoviteľné zdroje energie a snaží sa pomáhať svojim zákazníkom znižovať náklady na energiu a emisie uhlíka.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz