Victron SmartSolar MPPT 250/85-Tr VE.Can

Kód: VICTRON-SRTSOLAR-250-85-TR-VE
Neohodnotené
€526 €438,33 bez DPH
Skladom (5 dní)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024

Nabíjačka MPPT VE.Can SmartSolar využíva najmodernejšiu technológiu na efektívnu premenu energie zo solárneho zariadenia na optimálne nabíjanie batérií.

Okrem toho je regulátor nabíjania SmartSolar schopný dobíjať silne vyčerpané batérie, pričom funguje aj pri napätí batérií na úrovni 0 V za predpokladu, že články nie sú trvalo sulfatované alebo poškodené.

Detailné informácie

Podrobný popis

MPPT: Ultra rýchle sledovanie maximálneho bodu výkonu

Nabíjačka MPPT VE.Can SmartSolar je kompatibilná s fotovoltaickým poľom s napätím 150 alebo 250 Voc a dokáže automaticky rozpoznať a nabíjať batérie s napätím 12, 24 alebo 48 V. Nabíjací prúd sa pohybuje od 70 do 100 A v závislosti od modelu.
Nastavenia nabíjania sú navyše plne prispôsobiteľné a možno ich naprogramovať pre rôzne chemické typy batérií vrátane olovených, lítiových a iných.

Ovládanie nabíjačky na diaľku

Nabíjačka MPPT VE.Can SmartSolar ponúka možnosť diaľkového ovládania a konfigurácie cez Bluetooth prostredníctvom aplikácie VictronConnect. To umožňuje pohodlné nastavenie zariadenia, správu a prístup k prehľadným informáciám, ako je napätie batérie, prúd, napätie a prúd fotovoltaických článkov a historické údaje.

Daisy Chain Ďalšie jednotky

Nabíjačka VE.Can SmartSolar je vybavená portami zbernice CAN, ktoré umožňujú komunikáciu s ďalšími nabíjačkami VE.Can SmartSolar. Tieto jednotky sa dajú jednoducho navzájom prepojiť pomocou jedného kábla RJ45, čím sa vytvorí reťazová konfigurácia.

Po vzájomnom prepojení všetky nabíjačky VE.Can SmartSolar synchronizujú svoje stupne nabíjania a môžu prenášať svoje údaje prostredníctvom jediného kábla do monitorovacieho zariadenia GX. Toto zjednodušené nastavenie zjednodušuje inštaláciu a zlepšuje možnosti monitorovania viacerých nabíjačiek.

Vzdialené monitorovanie a ovládanie

Keď je zariadenie GX pripojené k internetu, portál vzdialenej správy Victron (VRM) poskytuje prístup k všetkým možnostiam vašej solárnej nabíjačky (nabíjačiek).

V scenároch, keď vo vzdialených inštaláciách nie je prístup na internet dostupný, je možné na monitorovanie vášho MPPT použiť zariadenie GlobalLink 520. Toto zariadenie zabezpečuje nepretržité monitorovanie aj v oblastiach bez internetového pripojenia.

Ovládací displej SmartSolar

Nabíjačka VE.Can SmartSolar je vybavená portom VE.Direct, podobne ako naše ostatné solárne nabíjačky MPPT. Tento port uľahčuje monitorovanie jednej jednotky alebo ovládanie pouličného osvetlenia. Konektor na diaľkové zapínanie a vypínanie možno externe ovládať pomocou zariadenia tretej strany, napríklad lítiovou batériou.

Okrem toho je k dispozícii voliteľný pripojiteľný LCD displej/ovládacia jednotka, ktorá ponúka živé údaje, nastavenie a správu priamo zo samotného zariadenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Fotovoltika
Hmotnosť: 4.5 kg
Stupeň krytia (IP): IP43, IP22
Komunikácia: Bluetooth, VE.Direct, VE.Can
Dĺžka: 103 mm
Šírka: 295 mm
Výška: 216 mm
Značka: Victron Energy
Maximálne napätie: 250V
Battery Voltage: 12 V, 24 V, 48 V
Rated Battery Charge Current: 85 A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz