Victron SmartSolar MPPT 150/60-Tr

Kód: VICTRON-SRTSOLAR-150-60-TR
Neohodnotené
€348 €290 bez DPH
Skladom (5 dní)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024

Solárna nabíjačka zbiera energiu zo solárnych panelov a ukladá ju do batérií. Využívajúc najmodernejšiu technológiu, SmartSolar optimalizuje zber energie, inteligentne ju riadi tak, aby sa rýchlo dosiahlo plné nabitie a zároveň sa zachovalo zdravie batérie a predĺžila sa jej životnosť.

Regulátor nabíjania SmartSolar dobije aj veľmi vybitú batériu, pričom funguje s napätím až 0 V za predpokladu, že články nie sú trvalo sulfatované alebo inak poškodené.

Detailné informácie

Podrobný popis

MPPT: Ultra rýchle sledovanie maximálneho bodu výkonu

Technológia MPPT starostlivo dohliada na výstupné napätie a prúd vašich solárnych (FV) panelov, čím zaručuje, že každá unca dostupnej energie sa z vašich panelov efektívne získa a uloží. Táto výhoda sa prejavuje najmä počas čiastočne zatiahnutej oblohy, keď intenzita svetla neustále kolíše.

Vzdialené monitorovanie a ovládanie

Jednoducho spravujte a monitorujte svoju nabíjačku SmartSolar MPPT so zabudovaným rozhraním Bluetooth jej spárovaním so smartfónom alebo zariadením pomocou aplikácie VictronConnect. Pri inštaláciách pripojených na internet prostredníctvom zariadenia GX získajte prístup k plnému potenciálu svojho MPPT prostredníctvom portálu vzdialenej správy Victron Remote Management Portal (VRM) kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Používanie VictronConnect aj VRM je bezplatné. V prípade vzdialených inštalácií bez prístupu na internet je monitorovanie MPPT možné pripojením zariadenia GlobalLink 520.

Výstup zaťaženia

Inteligentná funkcia Load output chráni batériu pred poškodením tým, že zabraňuje jej nadmernému vybitiu. Môžete nastaviť napätie, pri ktorom SmartSolar odpojí záťaž, čím ochráni batérie pred nadmerným vybitím. Dômyselným aspektom je, že SmartSolar sa denne snaží o 100 % dobitie. Ak sa mu to nepodarí dosiahnuť, najmä počas nepriaznivého počasia, postupne každý deň zvyšuje odpojovacie napätie, kým sa mu to nepodarí. Táto funkcia, známa ako BatteryLife, zachováva zdravie batérií a predlžuje ich životnosť.

Voliteľný ovládací displej SmartSolar

S doplnkovým ovládacím displejom SmartSolar Control Display môžete jednoducho a na prvý pohľad sledovať stav svojej nabíjačky a akumulátora. Jednoducho ho pripojte k čelnej strane vašej nabíjačky MPPT a získajte prístup k možnostiam monitorovania a nastavenia v reálnom čase.

Dodatočné parametre

Kategória: Fotovoltika
Hmotnosť: 3 kg
Stupeň krytia (IP): IP43, IP22
Komunikácia: Bluetooth, VE.Direct
Dĺžka: 95 mm
Šírka: 250 mm
Výška: 185 mm
Značka: Victron Energy
Maximálne napätie: 150V
Battery Voltage: 12 V, 24 V, 48 V
Rated Battery Charge Current: 60 A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz