Victron Color Control GX

Kód: VICTRON-COLOR-CONTROL-GX
Neohodnotené
€421 €350,83 bez DPH
Skladom (5 dní)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024

Color Control GX slúži ako komunikačné centrum vašej inštalácie, poskytuje živé informácie na prvý pohľad a umožňuje vám ovládať všetky pripojené produkty. Vďaka prístupu na portál vzdialenej správy Victron (VRM) získate úplnú kontrolu nad systémom prakticky odkiaľkoľvek na svete, čo vám umožní jednoducho monitorovať a spravovať váš systém.

Detailné informácie

Podrobný popis

Intuitívny prehľad systému

Ovládač Color Control GX ponúka okamžitý prehľad o vašom systéme a zobrazuje kľúčové informácie, ako je stav nabitia batérie, aktuálna spotreba energie, zber solárnej energie a napájanie zo siete alebo generátora.

Plný výkon diaľkovej správy Victron

VRM (Victron Remote Management) vám poskytuje komplexný prístup k rozsiahlym ovládacím prvkom a nastaveniam všetkých systémových komponentov pripojených k systému Color Control GX (CCGX) alebo Venus GX. Uľahčuje vzdialené prihlasovanie používateľov a inštalatérov odkiaľkoľvek a kedykoľvek a umožňuje bezproblémové diagnostické kontroly a analýzu archivovaných informácií.

Automatické spustenie/vypnutie generátora

Color Control GX ponúka programovateľnú funkciu automatického spustenia generátora, ktorá sa môže spustiť na základe nízkeho napätia, vysokého odberu alebo stavu nabitia batérie. Okrem toho ju možno prispôsobiť tak, aby odkladala zapaľovanie až do konca "tichých" období, aby sa zabránilo náhodnému rušeniu počas nočných hodín.

Diaľkovo ovládaná konzola

Vďaka funkcii vzdialenej konzoly môžete v podstate nosiť ovládací panel svojho zariadenia Color Control GX (CCGX) v telefóne alebo inom zariadení. Vďaka tomu môžete všetko ovládať odkiaľkoľvek a získať prístup k nastaveniam a funkciám systému na diaľku.

Systémy skladovania energie - 24-hodinové monitorovanie

Zariadenie Color Control GX efektívne spravuje systémy skladovania energie (Energy Storage Systems - ESS), udržiava záložné batérie na 100 %, aktivuje ich v prípade výpadku elektrickej energie a smeruje prebytočnú solárnu energiu na vlastnú spotrebu, čím vám pomáha šetriť peniaze na účtoch za elektrinu. Podrobnejšie informácie a príklady nájdete v príručke ESS (Energy Storage System).

Vzdialené monitorovanie elektrickej siete lode alebo karavanu

Pomocou diaľkového monitorovania Color Control GX môžete zabezpečiť, aby bol váš čln alebo karavan pripravený vyraziť, keď budete vy. Navyše systém Color Control GX umožňuje komunikáciu s pripojenými zariadeniami tretích strán, čím zvyšuje kompatibilitu a kontrolu nad celým systémom.

Dodatočné parametre

Kategória: Fotovoltika
Hmotnosť: 0.5 kg
Komunikácia: Ethernet, USB, Bluetooth, RJ45, VE.Direct, VE.Can, VE.Bus
Prevádzkové napätie: 8 – 70 V
Dĺžka: 28 mm
Šírka: 120 mm
Výška: 130 mm
Značka: Victron Energy

Connecting a Victron GX device online and setting up a GX GSM

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz