Tigo TAP

Kód: TIGO-TAP
Neohodnotené
Značka: Tigo
€40 €48 vrátane DPH €40 / 1 ks
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

Prístupový bod Tigo (TAP) sa bezdrôtovo pripája k Tigo Flex-MLPE a umožňuje monitorovanie na úrovni modulu po spárovaní s CCA

Detailné informácie

Podrobný popis

Tigo Access Point (TAP)

Prístupový bod Tigo (TAP) zlepšuje správu údajov vášho fotovoltického systému prostredníctvom bezproblémovej komunikácie s modulmi Tigo Smart a zariadeniami na dodatočné vybavenie. TAP výrazne zvyšuje úroveň zabezpečenia pri deaktivácii na úrovni modulu. V kombinácii so zariadením Cloud Connect Advanced (CCA) ponúka TAP neprekonateľný prehľad o vašom fotovoltickom systéme.

Tigo TAP
Tigo TAP

Prístupový bod, ktorý sa spáruje s CCA na použitie s TS4-A-O, TS4-A-S a TS4-A-M

  • Bezdrôtovo komunikuje priamo s jednotkami TS4
  • Jednoduchá inštalácia na rám modulu bez použitia náradia
  • Používanie aplikácie Tigo SMART na mobilnom zariadení na rýchle spustenie
  • Po spárovaní s technológiou Cloud Connect Advanced (CCA) umožňuje bezdrôtové monitorovanie na úrovni modulu

Dodatočné parametre

Kategória: Optimizéry
Hmotnosť: 0.227 kg
Značka: Tigo

Tigo Cloud Connect Advanced (CCA) and Tigo Access Point (TAP) - Overview

TS4 Flex MLPE - Overview

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Tigo Energy, svetový líder v oblasti flexibilnej výkonovej elektroniky (Flex MLPE), navrhuje inovatívne produkty na konverziu a skladovanie solárnej energie, ktoré zákazníkom poskytujú väčší výber a flexibilitu. Platforma Tigo TS4 zvyšuje solárnu výrobu, znižuje prevádzkové náklady a zvyšuje bezpečnosť. V kombinácii s platformou Tigo Energy Intelligence (EI) poskytuje informácie na úrovni modulov, systémov a zariadení, ktoré maximalizujú solárnu produkciu a minimalizujú prevádzkové náklady. Portfólio solárnych technológií spoločnosti dopĺňa solárne riešenie Tigo EI Residential Solar Solution, flexibilné riešenie na inštaláciu solárnych systémov a úložísk v domácnostiach. Spoločnosť Tigo bola založená v Silicon Valley v roku 2007 s cieľom urýchliť zavádzanie solárnej energie a jej globálny tím podporuje zákazníkov, ktorých systémy spoľahlivo vyrábajú gigawatthodiny bezpečnej solárnej energie na siedmich kontinentoch.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz