Soluna Wi-Fi Stick

Kód: 1977
Neohodnotené
Značka: Soluna
€49,17 €59 vrátane DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
21.6.2024

Soluna WiFi Stick je interný dátový modul na monitorovanie batérií Soluna, pripájajúci sa cez rozhranie CAN 2. Zhromažďuje a odosiela údaje o batérii na webový server, umožňujúc vzdialené monitorovanie v reálnom čase.

Detailné informácie

Podrobný popis

Soluna Wi-Fi Stick

Čo je SOLUNA WiFi Stick?

Soluna WiFi Stick je dátovy modul, ktorý funguje ako interný záznamník údajov v rámci súpravy na monitorovanie batérií Soluna. Pripája sa k batérii prostredníctvom rozhrania CAN 2 a má tri LED diódy, ktoré zobrazujú prevádzkový stav batérie. Zariadenie WiFi Stick zhromažďuje údaje a odosiela ich na špecializovaný webový server, ktorý používateľom poskytuje vzdialené monitorovanie v reálnom čase. 

Soluna eCloud

Prostredníctvom webového portálu a príslušnej mobilnej aplikácie majú používatelia Soluna WiFi Stick plný prístup k pokročilým funkciám monitorovania batérií. Okrem neustálej kontroly stavu a možnosti zobrazenia alarmov porúch ponúka tiež možnosti aktualizácie firmvéru a nastavenia parametrov. Táto integrovaná technológia umožňuje používateľom nielen sledovať svoje energetické systémy na diaľku, ale aj prispôsobiť ich podľa svojich potrieb a požiadaviek, čím sa zvyšuje efektívnosť a spoľahlivosť celkového systému.


Soluna Wi-Fi Stick

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SOLUNA, so sídlom v Šanghaji, Čína, je významný výrobca batérií, ponúkajúci komplexné riešenia kompatibilné s väčšinou meničov na trhu. Ako jej distribútori vám prinášame inovatívne energetické riešenia, ktoré sú spoľahlivé, efektívne a prispôsobené vašim potrebám.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz