Solplanet ASW 12KH-T1 Hybrid

Kód: 1205
Neohodnotené
Značka: Solplanet
€1 915,83 €2 299 vrátane DPH
Skladom (5 dní)
Môžeme doručiť do:
1.7.2024

Nový rad hybridných trojfázových meničov ASW H-T1, ktorý predstavuje spoľahlivé riešenie pre domáce a malé podnikové inštalácie s kompaktným a elegantným dizajnom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový rad hybridných trojfázových meničov ASW H-T1, ktorý predstavuje spoľahlivé riešenie pre domáce a malé podnikové inštalácie s kompaktným a elegantným dizajnom.

Séria trojfázových hybridných striedačov Solplanet je vybavená funkciou Dual EPS, ktorá umožňuje hierarchické riadenie elektrických zariadení s vysokým výkonom, a jej flexibilný dizajn podporuje postupné nasadzovanie batérií. Rovnako ako pri všetkých našich produktoch je proces inštalácie premyslený už vo fáze návrhu, čo uľahčuje celý proces inštalatérom a technikom. Monitorovanie a vizualizácia prevádzkových údajov je rýchla a používateľsky prívetivá prostredníctvom našej aplikácie Solplanet.

 

Kľúčové vlastnosti

  • Duálna EPS podporujúca pripojenie vysokovýkonných zariadení
  • Podporuje fázované nasadenie batérií
  • Vodotesnosť IP65 na vonkajšie použitie
  • Rýchla a jednoduchá inštalácia so základným náradím
  • Kompaktný a ľahký dizajn s možnosťou montáže na stenu
  • Pripojenie a monitorovanie pomocou aplikácie

 

 

Elegantný a diskrétny
Rad ASW H-T1 sa vyznačuje elegantným a odolným dizajnom, kompaktným prevedením s rozmermi len 530x560x200 mm a hmotnosťou len 30-32 kg (v závislosti od modelu), vďaka čomu sa bez problémov začlení do vašej domácnosti alebo firmy.

Flexibilný a spoľahlivý
Duálny zdroj elektrického napájania (EPS) podporuje flexibilné riadenie vysokovýkonných elektrických zariadení a podpora postupného nasadzovania batérií vám umožňuje navrhnúť si úložný systém na mieru. Aj vďaka certifikácii IP65 je všetko odolné voči poveternostným vplyvom, čo umožňuje pohodlnú inštaláciu v interiéri alebo exteriéri.

Monitorovanie je jednoduché!
Monitorovanie inštalácie a vizualizácia údajov ešte nikdy neboli také jednoduché. Aktualizovali sme našu aplikáciu Solplanet a vďaka nej môžete kontrolovať výrobu a skladovanie energie priamo zo svojho smartfónu.

Dodatočné parametre

Kategória: Hybridné meniče napätia
Hmotnosť: 32 kg
Počet fáz: 3
Výkon: 12000 W
Značka: Solplanet
Typ: Hybridný
Batérie: LiFePO4
Napätie batérií: 150 V až 600 V
Krytie: IP65

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz