SolarEdge Home Hub Inverter 8kW

Kód: 1724
Neohodnotené
Značka: SolarEdge
€2 733,33 €3 280 vrátane DPH
Skladom (5 dní)
Môžeme doručiť do:
2.8.2024

Trojfázový menič SolarEdge kombinuje pokročilú technológiu digitálneho riadenia s účinným mechanizmom premeny energie na získanie ešte väčšieho množstva energie a zaručenie najlepšej spoľahlivosti vo svojej triede.

Detailné informácie

Podrobný popis

Trojfázový menič SolarEdge kombinuje pokročilú technológiu digitálneho riadenia s účinným mechanizmom premeny energie na získanie ešte väčšieho množstva energie a zaručenie najlepšej spoľahlivosti vo svojej triede. Použitá technológia konštantného napätia zabezpečuje, že menič vždy pracuje s optimálnym vstupným napätím bez ohľadu na počet modulov v reťazci alebo okolité podmienky. Vlastný systém monitorovania údajov bol integrovaný do meniča a zhromažďuje údaje o výkone optimalizátora výkonu z každého fotovoltaického modulu. Tieto údaje sa môžu prenášať do siete a sú prístupné prostredníctvom monitorovacej platformy SolarEdge, ktorá umožňuje analýzu výkonu, zisťovanie porúch a odstraňovanie problémov s fotovoltickou inštaláciou.

Jednoduché uvedenie meniča do prevádzky pomocou aplikácie SetApp

Uvedenie nového radu trojfázových meničov SolarEdge do prevádzky možno teraz vykonať pomocou novej inteligentnej metódy. Uvedenie meniča do prevádzky sa vykonáva priamo zo smartfónu pomocou intuitívnej mobilnej aplikácie SetApp. Posuňte uvedenie meniča do prevádzky na novú úroveň.

 

  • Jednoduchá inštalácia s jedným striedačom na ovládanie fotovoltaickej výroby a batériového úložiska vrátane prevádzky počas výpadkov elektrickej energie s plnou zálohou pre celú domácnosť
  • Viac energie vďaka architektúre pripojenej na jednosmerný prúd (DC-coupled), ktorý ukladá fotovoltaickú energiu priamo do batérie bez strát spôsobených transformáciou na striedavý prúd
  • Navrhnuté pre vyššiu bezpečnosť, žiadne vysoké napätie počas inštalácie, údržby alebo hasenia
  • Umožňuje monitorovanie výkonu na úrovni panelov a úplný prehľad o stave batérií, výrobe fotovoltaických článkov a vlastnej spotrebe.
  • Možnosť pripojenia batérií od spoločnosti SolarEdge a iných dodávateľov pre väčšiu flexibilitu

(*) Čaká sa na dostupnost baterií a upgrade firmwaru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hybridné meniče napätia
Hmotnosť: 37 kg
Počet fáz: 3
? Počet MMPT: 2
Komunikácia: RS485, Ethernet, Zigbee, SolarEdge Home Network, Wi-Fi, SIM
Dĺžka: 192 mm
Šírka: 317 mm
Výška: 907 mm
Výkon: 8000 W
Značka: SolarEdge
Typ: Hybridný
Rozsah výstupného AC napätia – (fázové): 184–264,5 Vac
AC frekvencia: 50/60 ± 5 Hz
Maximálny priebežný výstupný prúd (na fáze): 13 A
Monitoring siete, ochrana pred ostrovnou prevádzkou, konfigurovateľný účinník, konfigurovateľné prahové hodnoty krajiny: Áno
Maximálny DC výkon (panel za STC): 13000 W
Beztransformátorový, neuzemnený: Áno
Maximálne vstupné napätie: 900 Vdc
Nominálne DC vstupné napätie: 750 Vdc
Maximálny vstupný prúd: 17.3 Adc
Ochrana proti obráteniu polarity: Áno
Detekcia zemného spojenia (izolačná odpor): Citlivosť 700 kΩ
Maximálna účinnosť meniča: 98 %
Rozsah prevádzkovej teploty: -40 až +60 ˚C
Chladenie: Interný a externý ventilátor

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SolarEdge je izraelská spoločnosť, ktorá sa zameriava na vývoj a výrobu meničov napätia pre fotovoltaiku. Ich produkty zahŕňajú fotovoltaické meniče, optické senzory a riadiace jednotky, ktoré zlepšujú efektivitu a spoľahlivosť fotovoltaických systémov.

SolarEdge sa zameriava na inovácie a vývoj nových technológií, ktoré zlepšujú výkon systémov a znižujú náklady na energiu pre zákazníkov. Spoločnosť má zastúpenie vo viacerých krajinách sveta a je známa svojou kvalitou a spoľahlivosťou.

SolarEdge sa zaväzuje podporovať udržateľnosť a obnoviteľné zdroje energie a snaží sa byť lídrom v oblasti zelených inovácií.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz