SMA EV Charger 22 (7.5m)

Kód: 1591
Neohodnotené
Značka: SMA
€1 749,17 €2 099 vrátane DPH
Na objednávku

SMA EV Charger je nabíjačka pre elektromobily, ktorá umožňuje inteligentné a udržateľné dobíjanie vozidiel pomocou solárnej energie. Je kompatibilná so všetkými bežnými elektromobilmi, umožňuje nastaviť dobíjanie pomocou aplikácie a má výkonné funkcie ako blackout protection a boost function.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SMA EV Charger umožňuje inteligentne a udržateľne dobíjať svoje elektromobily. Je vysoko flexibilný a kompatibilný so všetkými bežnými elektromobilmi a umožnuje jednoduché ovládanie prostredníctvom aplikácie SMA Energy na vašom smartfóne. Systém zabezpečuje maximálnu kontrolu a pohodlie s automatickým prispôsobovaním nabíjacej rýchlosti a ochranou pred preťažením domácej siete. Vďaka integrácii s aplikáciou SMA Energy majú užívatelia k dispozícii všetky relevantné informácie o svojich systémoch a nabíjací proces sa dá jednoducho monitorovať v mobile.

Dodatočné parametre

Kategória: Wallboxy pre elektromobily
Internetové pripojenie: Ethernet, WLAN
Značka: SMA
Dĺžka kábla: 7,5 m
Konektor: Type 2
Nabíjací výkon: 22kW
Ochrana proti výpadku napájania: Áno
Funkcia zvýšenia rýchlosti nabíjania: Áno
Automatické prepínanie fáz: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SMA je nemecká spoločnosť, ktorá vyrába solárne inverzné systémy pre PV systémy. Ich produkty sú určené pre domácnosti a priemysel a pomáhajú znižovať náklady na energiu a emisie uhlíka. Spoločnosť má pobočky vo viac ako 20 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 3 000 ľudí. SMA sa venuje vývoju nových technológií a je známa svojou spoľahlivosťou a kvalitou výrobkov. V roku 2018 sa spojila s čínskou spoločnosťou Sungrow Power Supply a posilnila tak svoje postavenie na trhu s fotovoltaickými systémami. SMA tiež podporuje udržateľnosť a obnoviteľné zdroje energie.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz