Inštalácia fotovoltiky na kľúč

Inštalácia fotovoltického (solárneho) systému je investíciou do budúcnosti, ktorá vám umožní znížiť náklady na elektrinu a prispieť k ochrane životného prostredia. Výber správneho dodávateľa a inštalatéra je pri tom kľúčový. Ponúkame Vám kompletný servis, od poradenstva až po inštaláciu a údržbu solárnych panelov. Ako prebieha celý proces "na kľúč"? Poďme sa na to pozrieť krok za krokom.

 

onsaplus video fotovoltika

Ako to funguje v praxi?

Chápeme, že proces inštalácie fotovoltického systému môže byť pre mnohých nový a možno aj zložitý. Preto sme pre vás pripravili jednoduchý spôsob, ako sa dozvedieť viac o tom, ako to u nás funguje od A do Z. Pozrite si naše krátke video.

1. Predbežná konzultácia a vyhodnotenie potrieb

Prvý krok je vždy osobná konzultácia. Naši odborníci vám poradia, aké riešenie je pre vás najvhodnejšie na základe vašich potrieb a požiadaviek.

 

2. Technická obhliadka a plánovanie

Po konzultácii nasleduje technická obhliadka, kde sa presne zmerajú rozlohy, orientácie a sklon strechy, aby sa určil optimálny počet a usporiadanie panelov.

 

3. Ponuka a objednávka

Na základe výsledkov analýzy, technickej obhliadky a konzultácií vám pripravíme ponuku, ktorá bude obsahovať všetky náklady spojené s inštaláciou, vrátane panelov, invertorov a prípadných úprav.

 

4. Zabezpečenie povolení

Zaistíme všetky potrebné povolenia od príslušných úradov a energetických spoločností.

 

5. Inštalácia

Naši skúsení inštalatéri s certifikáciami zaistia, že všetko bude nainštalované v najvyššej kvalite a v súlade s platnými normami.

 

6. Pripojenie a spustenie

Po úspešnej inštalácii nasleduje pripojenie systému k elektrickej sieti a jeho uvedenie do prevádzky.

 

7. Monitorovanie a údržba

S našimi inteligentnými riešeniami na monitorovanie budete môcť sledovať výkon Vášho systému v reálnom čase. Okrem toho ponúkame pravidelné údržbové služby, aby Váš systém fungoval efektívne aj v dlhodobom horizonte.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz