Huawei Energy Management Assistance EMMA-A02

Kód: EMMA-A02
Neohodnotené
Značka: Huawei
€595,44 €496,20 bez DPH
Na objednávku

Zoznámte sa s EMMA, vašou asistentkou pre správu energie! EMMA integruje funkcie merania, komunikácie a správy do jedného výkonného systému. Sleduje výrobu a spotrebu energie v reálnom čase a uľahčuje komunikáciu medzi vašimi spotrebičmi a inteligentným fotovoltaickým systémom. Pomocou systému EMMA môžete dosiahnuť inteligentné riadenie spotreby energie a optimalizovať nasadenie vašich energetických zdrojov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Optimalizované riešenie napájania

Vďaka prispôsobenému limitu výkonu na dodávku do siete dokáže EMMA predpovedať váš prebytočný fotovoltický výkon a na základe algoritmu vykonať príkaz na rezerváciu miesta v ESS SOC. To umožňuje ukladať prebytočný výkon vo vašej ESS na iné potrebné príležitosti, poskytovať záložnú energetickú podporu a predchádzať stratám solárnej energie.

Inkluzívny prístup k domácim spotrebičom

EMMA umožňuje pripojenie rôznych domácich spotrebičov a ich plánovanie prostredníctvom aplikácie FusionSolar s cieľom maximalizovať mieru spotreby ekologickej energie, a to buď v režime časového využitia (TOU), alebo v režime preferovanej fotovoltiky. Aplikácia zobrazuje príkon spotrebičov ovládaných prostredníctvom inteligentných ističov alebo zásuviek cez EMMA a poskytuje údaje o vašich pripojených zariadeniach. S aplikáciou EMMA sa energetická panoráma vášho domu spravuje bez námahy prostredníctvom našej aplikácie.

Manažment na jednom mieste: Viditeľnosť na cestách

Aplikácia FusionSolar poskytuje komplexný prehľad o tokoch energie na úrovni modulov, či už ide o výrobu solárnej energie nad strechou alebo o skladovanie energie a spotrebu pod ňou. Táto aplikácia na jednom mieste vám umožňuje monitorovať a regulovať pracovný stav zariadenia kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka dostatočnému množstvu solárnej energie môžete uprednostniť nabíjanie určitých aktívnych spotrebičov, napríklad tepelného čerpadla a inteligentnej nabíjačky SG-ready. V prípade preťaženia EMMA inteligentne riadi napájanie vypnutím menej náročných zariadení, aby zabezpečila stabilné napájanie domácnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Hmotnosť: 0.5 kg
Stupeň krytia (IP): IP2X
Komunikácia: RS485, LAN, WLAN, Digital, WAN
Dĺžka: 65 mm
Šírka: 108 mm
Výška: 100 mm
Výkon: 4 W
Značka: Huawei

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz