GoodWe Lynx Home F Plus+ PCU

Kód: 1846
Neohodnotené
Značka: Goodwe
€1 065,83 €1 279 vrátane DPH
Na objednávku

GoodWe set podstavca a riadiacej jednotky (PCU) pre Lynx F batériu ponúka stabilnú základňu a efektívne riadenie systému.

Detailné informácie

Podrobný popis

Set podstavca a riadiacej jednotky (PCU) od GoodWe je navrhnutý pre optimálne využitie s batériovým systémom Lynx F. Podstavec poskytuje stabilnú a bezpečnú základňu pre batériu, zatiaľ čo riadiaca jednotka (PCU) umožňuje efektívne riadenie a monitorovanie systému.

Podstavec je vyrobený z kvalitného oceľa s čiernym povrchom, ktorý je odolný voči korózii a opotrebeniu. Disponuje gumovými nohami pre zvýšenú stabilitu a otvormi pre prípadné uchytenie batérie.

Riadiaca jednotka (PCU) je srdcom celého systému. Umožňuje užívateľovi monitorovať a riadiť batériový systém prostredníctvom jednoduchého a intuitívneho rozhrania. PCU tiež poskytuje vzdialenú diagnostiku a aktualizáciu, čím zvyšuje výkonnosť a spolahlivosť celého systému.

Tento set je ideálny pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé a jednoduché riešenie pre inštaláciu a riadenie batériového systému GoodWe Lynx F.

 

Viac o systéme GoodWe Lynx Home F PLUS+ 

GoodWe Lynx Home F PLUS+ je vysoko kvalitný, bezpečný a pohodlný vysokonapäťový batériový systém navrhnutý pre záložnú solárnu energiu a energetickú autonómiu. S kapacitou od 6.6kWh do 16.4kWh je ideálny pre inteligentné riadenie energie a optimalizáciu zálohovania.

Tento batériový systém je vybavený spoľahlivou technológiou lithiových železnatých fosfátových (LFP) článkov, ktoré zaručujú maximálnu bezpečnosť. Vďaka možnosti paralelného zapojenia až ôsmich veží je možné dosiahnuť kapacitu až 131kWh.

Systém Lynx Home F PLUS+ je kompatibilný so striedačmi GoodWe BH/EH/BT/ET a ponúka funkciu vzdialenej diagnostiky a aktualizácie prostredníctvom striedača. 

Systém je zložený z troch častí: Batériových modulov, Riadiacej jednotky a podstavca.

Systém je certifikovaný podľa bezpečnostných a EMC noriem ako IEC62619, IEC62040, VDE2510-50, CEC, CE, CE, RCM a UN38.3.

Dodatočné parametre

Kategória: Batérie pre fotovoltiku
Hmotnosť: 29 kg
Dĺžka: 600 mm
Šírka: 380 mm
Výška: 300 mm
Batérie - Goodwe - Modelová rada: Lynx Home F Plus+
Značka: Goodwe
Typ batérie: Vysokonapäťová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Goodwe je čínska spoločnosť, ktorá vyrába fotovoltaické meniče napätia a batérie. Ich produkty sú určené pre rôzne aplikácie, vrátane domácností, komerčné budovy či solárne elektrárne. Spoločnosť sa zameriava na inovácie a má vlastný výskumný a vývojový tím. Goodwe má zastúpenie vo viac ako 100 krajinách sveta a ponúka rôzne typy riešení pre solárne systémy. Goodwe podporuje udržateľnosť a obnoviteľné zdroje energie a snaží sa pomáhať svojim zákazníkom znižovať náklady na energiu a emisie uhlíka.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz