Goodwe GW5K-DT

Neohodnotené
Značka: Goodwe
€1 079 €899,17 bez DPH
Na objednávku do 14 dní
Môžeme doručiť do:
18.4.2023

Séria GoodWe SDT je jednou z najlepších možností dostupných v rezidenčných a komerčných segmentoch

Detailné informácie

Podrobný popis

GoodWe SDT G2 séria trojfázových, 2-MPPT solárnych invertorov je jednou z najlepších možností dostupných v rezidenčnom a komerčnom sektore vďaka svojim technickým výhodám, ktoré z neho robia jeden z najproduktívnejších invertorov na trhu.
Vysoká účinnosť (98,3 %), vylepšené možnosti predimenzovania a preťaženia a skutočnosť, že na inštaláciu nevyžaduje nulovú linku, predstavuje SDT G2 vynikajúce zlepšenie v tomto odvetví.

S 50% predimenzovaním DC vstupu a 10% AC výstupnou kapacitou preťaženia, poháňa tento menič na jeho plnú kapacitu pridaním dodatočných odrazov od zadnej strany bifaciálnych panelov, aby sa zvýšil váš výstupný výkon pri nízkych podmienkach slnečného žiarenia.

Zabudovaný antireverzný prúd
V regiónoch, kde nie je povolené dodávať solárnu energiu do siete, môžu inštalatéri jednoducho nastaviť exportný limit prostredníctvom aplikácie GoodWe jediným kliknutím, pretože SDT G2 má do meniča zabudovanú funkciu proti spätnému prúdu.

Prerušovač obvodu Arc-Fault
Bezpečnosť predovšetkým! Pomocou AFCI je menič schopný detekovať poruchu oblúka, odosielať alarmy cez monitorovacie systémy a súčasne prerušiť obvod. GoodWe neprináša len efektivitu, spoľahlivosť, ale aj bezpečnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Sieťové meniče napätia
Hmotnosť: 16 kg
Hĺbka: 147
MPPT: 2
Šírka: 354
Výkon: 10000
Výška: 433

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz