Goodwe GW4K-DT

Kód: 1278
Neohodnotené
Značka: Goodwe
€694,17 €833 vrátane DPH
Vypredané

Séria GoodWe SDT je jednou z najlepších možností dostupných v rezidenčných a komerčných segmentoch

Detailné informácie

Podrobný popis

GoodWe SDT G2 séria trojfázových, 2-MPPT solárnych invertorov je jednou z najlepších možností dostupných v rezidenčnom a komerčnom sektore vďaka svojim technickým výhodám, ktoré z neho robia jeden z najproduktívnejších invertorov na trhu.
Vysoká účinnosť (98,3 %), vylepšené možnosti predimenzovania a preťaženia a skutočnosť, že na inštaláciu nevyžaduje nulovú linku, predstavuje SDT G2 vynikajúce zlepšenie v tomto odvetví.

S 50% predimenzovaním DC vstupu a 10% AC výstupnou kapacitou preťaženia, poháňa tento menič na jeho plnú kapacitu pridaním dodatočných odrazov od zadnej strany bifaciálnych panelov, aby sa zvýšil váš výstupný výkon pri nízkych podmienkach slnečného žiarenia.

Zabudovaný antireverzný prúd
V regiónoch, kde nie je povolené dodávať solárnu energiu do siete, môžu inštalatéri jednoducho nastaviť exportný limit prostredníctvom aplikácie GoodWe jediným kliknutím, pretože SDT G2 má do meniča zabudovanú funkciu proti spätnému prúdu.

Prerušovač obvodu Arc-Fault
Bezpečnosť predovšetkým! Pomocou AFCI je menič schopný detekovať poruchu oblúka, odosielať alarmy cez monitorovacie systémy a súčasne prerušiť obvod. GoodWe neprináša len efektivitu, spoľahlivosť, ale aj bezpečnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Sieťové meniče napätia
Hmotnosť: 15 kg
Počet fáz: 3
? Počet MMPT: 2
Hĺbka: 147 mm
Šírka: 354 mm
Výška: 433 mm
Výkon: 4000 W
Značka: Goodwe
Typ: Sieťový

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Goodwe je čínska spoločnosť, ktorá vyrába fotovoltaické meniče napätia a batérie. Ich produkty sú určené pre rôzne aplikácie, vrátane domácností, komerčné budovy či solárne elektrárne. Spoločnosť sa zameriava na inovácie a má vlastný výskumný a vývojový tím. Goodwe má zastúpenie vo viac ako 100 krajinách sveta a ponúka rôzne typy riešení pre solárne systémy. Goodwe podporuje udržateľnosť a obnoviteľné zdroje energie a snaží sa pomáhať svojim zákazníkom znižovať náklady na energiu a emisie uhlíka.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz