Goodwe GW2500-XS-11 XS Plus+

Kód: GW2500-XS-11
Neohodnotené
Značka: Goodwe
€407,50 €489 vrátane DPH €407,50 / 1 ks
Skladom (5 dní)
Môžeme doručiť do:
2.8.2024

Séria GoodWe XS Plus+ je ultramalý solárny striedač pre domácnosti určený na tichú a efektívnu prevádzku v domácnostiach. S rozsahom výkonu od 0,7 kW do 3,0 kW váži len 5,8 kg a má kompaktné rozmery podobné papieru A4, vďaka čomu sa ľahko prenáša a inštaluje.

Detailné informácie

Podrobný popis

Séria GoodWe XS Plus+ je ultramalý solárny menič pre domácnosti, ktorý je vyrobený precízne, aby poskytoval upokojujúcu prevádzku bez hluku, a môže sa pochváliť pozoruhodnou účinnosťou pre použitie v domácnosti. S rozsahom výkonu od 0,7 kW do 3,0 kW je jeho výnimočnou vlastnosťou ľahká konštrukcia, ktorá váži len 5,8 kg. Jeho kompaktné rozmery pripomínajúce papier formátu A4 navyše uľahčujú prenášanie a inštaláciu.

Za zmienku stojí jeho pôsobivé 130 % predimenzovanie vstupu jednosmerného prúdu, ktoré zabezpečuje optimálny výkon. Zariadenie dosahuje pozoruhodnú maximálnu európsku účinnosť 97,2 %. K jeho pohodliu prispieva aj to, že je vybavený možnosťami komunikácie cez LAN a Wi-Fi, čím sa bez problémov integruje do systémov inteligentnej domácnosti.

Goodwe GW2500-XS-11 XS Plus+

Inteligentné ovládanie a monitorovanie

Monitorovanie spotreby s obmedzením exportu energie Goodwe GW2500-XS-11 XS Plus+

Výroba vysokého výkonu

Maximálny povolený jednosmerný vstupný prúd na reťazec je 15 A a štartovacie napätie by malo byť aspoň 40 V. Goodwe GW2500-XS-11 XS Plus+

Vynikajúca bezpečnosť a spoľahlivosť

Výrobok je vybavený krytím IP65, ktoré zaručuje odolnosť voči vniknutiu prachu a vody. Goodwe GW2500-XS-11 XS Plus+

Príjemný a premyslený dizajn

Zariadenie má konštrukciu bez ventilátora, ktorá zabezpečuje tichú prevádzku. Je kompaktné a ľahké, má rozmery A4. Goodwe GW2500-XS-11 XS Plus+

Výroba vysokého výkonu


Aj keď je rad XS Plus výnimočne kompaktný a má malé rozmery, neuberá na štandardných funkciách. Pri zachovaní svojej funkčnosti je model XS Plus vybavený schopnosťou predimenzovať jednosmerný prúd o 130 %, čo zaručuje plný výkon pri zaťažení aj v extrémnych poveternostných podmienkach. Vďaka pozoruhodnej 110% schopnosti preťaženia striedavého výstupu dokáže séria XS Plus generovať ďalších 10 % výkonu v porovnaní s nominálnym výkonom, čím zvyšuje celkový výnos. Štartovacie napätie 40 V umožňuje invertoru skoršie spustenie počas dňa, čo vedie k zvýšeniu výroby energie.

Dodatočné parametre

Kategória: Meniče napätia pre fotovoltiku
Hmotnosť: 5.8 kg
Počet fáz: 1
Stupeň krytia (IP): IP65
? Počet MMPT: 1
Komunikácia: CAN / RS485, Wi-Fi
Dĺžka: 113 mm
Šírka: 295 mm
Výška: 230 mm
Výkon: 2500 W
Značka: Goodwe
Modelová rada: XS PLUS+
Typ: Sieťový

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Goodwe je čínska spoločnosť, ktorá vyrába fotovoltaické meniče napätia a batérie. Ich produkty sú určené pre rôzne aplikácie, vrátane domácností, komerčné budovy či solárne elektrárne. Spoločnosť sa zameriava na inovácie a má vlastný výskumný a vývojový tím. Goodwe má zastúpenie vo viac ako 100 krajinách sveta a ponúka rôzne typy riešení pre solárne systémy. Goodwe podporuje udržateľnosť a obnoviteľné zdroje energie a snaží sa pomáhať svojim zákazníkom znižovať náklady na energiu a emisie uhlíka.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz