Goodwe GW10KT-DT

Kód: 1533
Neohodnotené
Značka: Goodwe
€1 200 €1 000 bez DPH
Skladom (5 dní)
Môžeme doručiť do:
2.5.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Séria GoodWe SDT G2 je jednou z najlepších možností v segmente rezidenčných a komerčných zariadení vďaka svojim technickým prednostiam, ktoré z nej robia jeden z najúčinnejších produktov na trhu. Pre zvýšenie bezpečnosti je tento menič schopný zabudovať AFCI. Jeho vysoká účinnosť (98,3 %) a rozšírené možnosti preťaženia a preťaženia predstavujú výnimočné zlepšenie v tomto odvetví. Okrem toho jeho zástrčkový AC konektor uľahčuje prevádzku a údržbu.

Oblúkový prerušovač voliteľný

Bezpečnosť na prvom mieste. Vďaka AFCI je menič schopný rozpoznať poruchu oblúkového zlyhania, odoslať alarm prostredníctvom monitorovacích systémov a súčasne prerušiť obvod. GoodWe poskytuje nielen účinnosť, spoľahlivosť, ale aj bezpečnosť.

Vysoký výkon, optimálna spotreba

Druhá generácia série GoodWe SDT je zmenšená o viac ako 150 %. Keďže je však kompatibilný s bifaciálnymi modulmi, kompetencie tohto nástupcu polovičnej veľkosti sa výrazne zlepšili. Vďaka 150 % predimenzovaniu jednosmerného vstupu, 110 % schopnosti preťaženia striedavého výstupu, poháňa váš striedač na plný výkon pridaním dodatočných odrazov zo zadnej strany bifaciálnych panelov, aby sa zvýšil váš výkon v podmienkach nízkeho slnečného žiarenia.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sieťové meniče napätia
Hmotnosť: 16 kg
Počet fáz: 3
Výkon: 10000 W
Značka: Goodwe
Typ: Sieťový

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Goodwe je čínska spoločnosť, ktorá vyrába fotovoltaické meniče napätia a batérie. Ich produkty sú určené pre rôzne aplikácie, vrátane domácností, komerčné budovy či solárne elektrárne. Spoločnosť sa zameriava na inovácie a má vlastný výskumný a vývojový tím. Goodwe má zastúpenie vo viac ako 100 krajinách sveta a ponúka rôzne typy riešení pre solárne systémy. Goodwe podporuje udržateľnosť a obnoviteľné zdroje energie a snaží sa pomáhať svojim zákazníkom znižovať náklady na energiu a emisie uhlíka.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz