Fronius Smart Meter 50kA-3

Kód: 1113
Neohodnotené
Značka: Fronius
€258,33 €310 vrátane DPH €258,33 / 1 ks
Vypredané

Inteligentný elektromer Fronius je obojsmerný elektromer určený na optimalizáciu vlastnej spotreby, zaznamenávanie kriviek zaťaženia a riadenie rôznych tokov energie.

Detailné informácie

Podrobný popis

OBOJSMERNÝ ELEKTROMER NA ZAZNAMENÁVANIE SPOTREBY ENERGIE V DOMÁCNOSTI.

Inteligentný elektromer Fronius je obojsmerný elektromer určený na optimalizáciu vlastnej spotreby, zaznamenávanie kriviek zaťaženia a riadenie rôznych tokov energie. Vďaka vysokej presnosti merania a rýchlej komunikácii prostredníctvom rozhrania Modbus RTU možno v prípade obmedzenia dodávky elektrickej energie dosiahnuť rýchlejšiu a presnejšiu dynamickú reguláciu ako pri meračoch S0.
 
V kombinácii s aplikáciou Fronius Solar.web ponúka inteligentný merač Fronius prehľadné zobrazenie vlastnej spotreby prúdu. Inteligentný merač ako súčasť riešenia skladovania energie spoločnosti Fronius zaručuje dokonale koordinované riadenie jednotlivých tokov energie, a tým aj optimalizáciu celého energetického hospodárstva. Inteligentný merač Fronius sa dokonale hodí na použitie so striedačmi GEN24 Plus a všetkými striedačmi Fronius s aplikáciou Fronius Datamanager 2.0.

 

VŠEOBECNÉ ÚDAJE

Rozmery / (šírka)
71,2 mm
Rozmery (výška)
89 mm
Rozmery (hĺbka)
65,6 mm
Menovité napätie 400 - 415 V
Maximálny prúd 3 x 50 000 A
Prierez pripojenia pre prúdový obvod 0,05 - 4 mm²
Prierez pripojenia pre komunikáciu a neutrál 0,05 - 4 mm²
Vlastná spotreba 2,5 W
Počiatočný prúd 40 mA
Trieda presnosti 1
Presnosť aktívnej energie Trída B (EN50470)
Presnosť reaktívnej energie Trída 2 (EN/IEC 62053-23)
Preťaženie (krátkodobé) 20xImax/0,5 s
Inštalácia Vnútorná inštalácia (koľajnice)
Kryt 4 moduly DIN 43880
Krytie IP 51 (predná strana), IP 20 (svorky)
Displej 8-miestny LCD displej
Pracovná oblasť -5 - +55°C
Rozhranie pre menič Modbus RTU (RS485)

Dodatočné parametre

Kategória: Smart metre
Hmotnosť: 0.7 kg
Počet fáz: 3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Fronius je rakúsky výrobca solárnych měničov a technológií pre fotovoltaické systémy. Spoločnosť sa zameriava na výrobu vysoko kvalitných a spoľahlivých solárnych měničov, ktoré prispievajú k efektívnej a spoľahlivej konverzii energie z fotovoltaických panelov. Fronius je považovaný za jedného z lídrov v oblasti solárnych měničov a inovatívnych technológií pre fotovoltaické systémy. Spoločnosť ponúka širokú škálu solárnych měničov pre rôzne typy fotovoltaických systémov a zákazníkov. Fronius má silný záväzok k udržateľnosti a ochrane životného prostredia. Celkovo je Fronius spoľahlivým a kvalitným výrobcom solárnych měničov, ktorý prispieva k čistejšej energii.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz