Rodinný dom v Košiciach, Barca

Jedna investícia, šetrenie každý mesiac: Prípadová Štúdia Rodinného Domu v Košiciach 

Jedna investícia do zelenej technológie v rodinnom dome v Košiciach, Barca otvára cestu k trvalým úsporám každý mesiac. Spojením kvalitných panelov, hybridného meniča a vysokonapäťových batérií, táto domácnosť dosahuje až 70% sebestačnosť. Nabíjanie elektrického auta BMW i3 priamo z domácej výroby zvyšuje úspory a znižuje uhlíkovú stopu. Tento prípadový príklad ukazuje, ako môže byť ekologický životný štýl dostupný a efektívny, s návratnosťou investície za 5.9 rokov. 

Projekt v číslach

Rodinný dom v Košiciach, Barca

70% úspora na účtoch

Náš klient ušetril 70% na nákladoch za elektrinu po inštalácii fotovoltaického systému.

74 TON zníženie emisií CO2 

Projekt prispel k výraznému zníženiu emisií, čím podporil udržateľnosť a ochranu životného prostredia

5-ročná návratnosť investície

Inštalácia solárneho systému umožnila klientovi dosiahnuť dobu návratnosti investície len 5.9 rokov.

Zloženie systému a investičné náklady

Rodinný dom v Košiciach, Barca

24x Canadian Solar HiKu6 CS6L-455MS

Panel s výkonom až 455W a účinnosťou až 21,5 % prinášajú nižšie LCOE a systémové náklady. Komplexná technológia zmierňovania znižuje degradáciu o až 50 %, zatiaľ čo minimalizácia dopadov mikrotrhlín prispieva k spoľahlivému výkonu.
Rodinný dom v Košiciach, Barca

Hybridný menič napätia Goodwe GW10KN-ET Plus+

Tento inovatívny hybridný menič kombinuje spoľahlivú konverziu napätia s pokročilým riadením energie. Je navrhnutý tak, aby bol kompatibilný s širokým spektrom fotovoltických panelov a batérií, čím zaručuje flexibilitu celého systému.
Rodinný dom v Košiciach, Barca

Vysokonapäťová batéria Soluna 15K PACK HV (15kWh)

S kapacitou 15kWh, táto vysokonapäťová batéria umožňuje efektívne uchovávanie nadbytočnej energie. Jej robustný dizajn a vysoká energetická hustota zabezpečujú spoľahlivú energetickú rezervu.

Slová klienta

Rozhodli sme sa pre solár, pretože sme chceli šetriť na účtoch a robiť niečo dobré pre prírodu. Od inštalácie sme spokojní - elektrické auto nabíjame doma, takže sa vozíme zadarmo a naše účty sú nižšie. Online sledujeme, koľko energie vyrobíme, a je to skvelé! Odporúčam to každému, kto chce ušetriť a prispieť k lepšiemu životnému prostrediu.
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz