Goodwe GW8K-ET

Neohodnotené
Značka: Goodwe
€2 199 –14 %
gw et
€2 199 –14 % €1 899 €1 582,50 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.3.2023

Detailné informácie

Podrobný popis

Goodwe GW8K-E

= menič, ktorý sa používa na premenu stejnosmerného prúdu z fotovoltaických panelov na striedavý prúd použiteľný v domácnosti alebo pre pripojenie k elektrickej sieti. Tento model má výkon 8 kilowattov, čo znamená, že môže spracovať až 8 kilowattov výkonu z panelov.

Goodwe GW8K-E je navrhnutý tak, aby bol energeticky efektívny a spoľahlivý. Má vysokú účinnosť a nízku úroveň harmonických skreslení, tzv. že produkuje menej elektromagnetických rušení. Má ochranné funkcie, ktoré zabezpečujú bezpečnosť a predlžujú životnosť meniča, napríklad ochranu proti prepätiu, podnapätiu, skratu a prehriatiu. Má tiež funkcie monitorovania a riadenia, ktoré umožňujú majiteľom sledovať výkon svojich panelov a meniča a riadiť ho z diaľky pomocou mobilnej aplikácie alebo webového rozhrania. Vlastník tak môže optimalizovať výkon svojho solárneho systému a znižovať náklady na energiu.

Menič je vhodný pre majiteľov solárnych panelov, ktorí hľadajú spoľahlivý a energeticky efektívny menič pre svoj solárny systém. Tento menič je ideálny pre použitie v domácnosti alebo pre malé a stredné firmy, ktoré chcú získať čo najviac výkonu z ich fotovoltaických panelov a nebo je vhodný pre tých, ktorí chcú byť schopní monitorovať a riadiť svoj solárny systém z diaľky pomocou mobilnej aplikácie alebo webového rozhrania. Tieto funkcie môžu pomôcť majiteľom solárnych panelov zlepšiť výkon svojho systému a znižovať náklady na energiu.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hybridné meniče napätia
Hmotnosť: 24 kg
Počet fáz: 3
Výkon: 8000

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz